Menu
zdroj: Erocurvčes/jamiejones
Jamie Jones.

Sexy Pipka Jamie Jones: Drieme v nej žena, ktorá je na mužov prísna

Jamie Jones vždy chcela mať zamestnanie, v ktorom by bola na očiach. Túžila po pozornosti a napokon si uvedomila, že keď sa vyzlečie, všetky oči sa uprú na ňu.

Prešla si rôznymi zamestnaniami. Bola recepčnou, barmankou aj úradníčkou, ani jedno z týchto povolaní ju však nenapĺňalo. Uspokojenie napokon našla až pred objektívom. Tam mohla dať naplno vyniknúť svojim krivkám a ukázať, čo skrýva pod oblečením.

Jej hlavnou túžbou bolo predvádzať sa. Na prvý kasting prišla s tým, že presne vie, v akých polohách chce fotiť akty a z akého kostýmu sa chce vyzliekať. Mala na sebe blúzku a okuliare, vyzerala ako prísna šéfka a dodnes tvrdí, že v posteli je presne takou ženou. Nemá problém si chlapa podmaniť, na druhej strane sa však občas sama rada nechá spútať.

Dnes už má modeling len ako bokovku a prevádzkuje vlastný obchod s erotickými pomôckami. Samozrejme, že predáva aj kostýmy. Ako inak, zákazníčkam vždy najprv ponúka ten, v ktorom budú vyzerať ako prísne ženy. Veď už sa jej toľkokrát osvedčil...