Menu
zdroj: Erocurves/jamiejett
Jamie Jett.

Sexy Pipka Jamie Jett: Mužov prekvapuje nielen svojou rýchlosťou

Ani náhodou to nie je tuctovka, hoci by ste si povedali, že blondínok s modrými očami ste už videli toľko, že vás žiadna už nemôže prekvapiť.

A predsa sa vždy môže nájsť žena, ktorá odhalí svoj rozkrok a vy ostanete s otvorenými ústami. Pretože vyhodnotíte, že by ste chceli nielen pohľad, ale aj ochutnávku.

Dievča modernej doby

Narodená v znamení býka, má 22 rokov a už rok sa snaží bodovať v rebríčku najsexi nahých žien. Ide jej to celkom dobre, jej rating vo svete erotiky neustále rastie. Narodila sa v Kalifornii, kde žije a ako priznáva, miluje vibrácie toho rozkošného mesta. A súčasne aj mesta rozkoší. Prácu sa jej však podarilo nájsť cez internet. Aj ona pred viac ako rokom prepadla známej erotickej stránke nahých amatérok Only Fans, z ktorých sa tu mnohé stanú profesionálkami. Presne tak, ako Jamie Jett. Zavesila svoje prvé fotky, prilákala obdivovateľov a aj lovcov mladých talentov. Tí si pozreli jej zábery a pochopili, že chcú mať v zbierke takýto kúsok blondíny.

Hanba – nehanba, svet stojí za skusy

Jamie Jett sa rozhodla, že nebude hovoriť na ponuku erotiky nie, kým si ju nevyskúša. Sex jej bol odjakživa blízky, dokonca sama obľubovala sledovanie porna. Preto sa rozhodla, že to skúsi, nikto sa nič nedozvie a ona bude vedieť, či je to cesta pre ňu, alebo nie. Lenže prišla, skúsila a zamilovala sa do práce, ktorú môže vykonávať bez toho, aby s nechuťou chodila do zamestnania. Preto už len nabrala dosť guráže na súhlas so zverejnením a od toho dňa sa jej doslova zmenil život. K lepšiemu.

Stále verná fanúšikom

Hoci je dnes jej meno spojené s profesionálnou značkou, na fanúšikov nezabúda. Svoje konto na Only Fans má stále aktívne, ale prístup nerozdáva zadarmo. Kedysi mala aj svoj profil na Instagrame, ale ako sa hovorí, bola príliš pekná na túto sociálnu sieť a konto jej zablokovali. Nerobí si z toho ťažkú hlavu. Dobre vie, že kto chce, ten si ju nájde. Je to žena, pre ktorú je svet gombička a miluje rozmarné chvíle. Veď prečo nie? S takým telom a vizážou sa predsa úplne inak užíva život. Vďaka krásnym fotkám si vzrušujúcejší život vďaka Jamie Jett môžete viac užiť aj vy.