MENU
Menu
zdroj: Erocurves/jadebaker
Jade Baker.

Sexy Pipka Jade Baker: Krásavica, ktorá sa dá jedine obdivovať

Nepovie nie, pretože má málokedy dosť. Jej telo sa nevie nasýtiť pocitov rozkoše. Sex pritom nemá kalórie, nie je drahý a môže ho mať prakticky kedykoľvek.

Miluje milovanie
O ženách z našej edície nemožno povedať, že by neboli sympaťáčky. Sú však aj krásky, ktoré doslova dominujú. Predstavujú kráľovné kráľovien a presne na takýto post kandiduje aj  Jade Baker. Žena, na ktorej nenájdete prakticky žiadnu chybu. Pozriete na vlasy a prichádza vzrušenie. Zo zadku sa vám zakrúti hlava a tie krásne pestované stehná sú božské. A to sme ju stále nevideli spredu. Keď ukáže prirodzené prsia s dokonale napriamenými bradavkami, napriami každého muža okamžite do pozoru. Jej krivky je ako lupene ruže. Správne zrelé, krásne rozvité, absolútne neodolateľná. Pre potešenie mužov má rozkrok aj správne upravený. Túto ženu sa nedá len obdivovať, máte chuť do nej vstupovať.

Prednosť dá ženám
Oceňuje, že niet krajšej rozkoše, ak je jej vagína plná, ale zároveň dodáva, že v posteli uprednostní prítomnosť žien. Technika už postúpila do štádia, že umelé hračky vedia dokonale imitovať mužský penis a preto si vedia aj dve ženy užiť dokonalý sex bez toho, aby sa museli pasovať s mužským strniskom. Jade je v porno brandži dva roky a za ten čas sa predstavila viac menej ako lesbická modelka. Neodmietne ani sex s mužmi, ale keď si má vybrať, dáva prednosť ženskej nehe.

Skutočne to má rada ako z rozprávky
Má zasnívaný pohľad, krásne oči, dokonalú postavu. Priam stvorenú na túlenie a nežnosti. To, čo vyžaruje, takou aj je. Tvrdí a zlí chlapci jej nič nehovoria. Ona dá radšej prednosť nežným milovníkom, alebo sladkým ženám. Preto má muž veľmi ťažké uchádzať sa o jej priazeň. Na druhej strane zažiť Jade Baker v trojke to je niečo, čo sa nevyrovná ani rajskej záhrade. Je to žatva rozkoší a sen každého, kto vie, ake vedia sexmašiny vyvolať orgazmické stavy.