Menu
×

Sexy Pipka Ivy Rein: Ruska, ktorá rada ukazuje, čo všetko dokáže

Ruské ženy v priemysle pre dospelých žiaria jasne ako pochodne. Mnohé z nich majú chuť sa vyzliecť a nevadí im, keď odhalia pred svetom to, čím ich príroda obdarila.

Ivy Rein nie je v tomto ohľade výnimkou a má skutočne veľa čo ukázať. Pochádza z Moskvy, má 29rokov a začala sa vyzliekať už vo svojich 19 rokoch. Avšak, pred objektívmi fotoaparátov nie je jediným miestom, kde získala bohaté skúsenosti. Pred kamerou je ešte kreatívnejšia. Podľa vlastných slov stratila svoju nevinnosť dosť skoro a odvtedy hľadá najlepšieho milenca.

Samozrejme, doteraz ho ešte nenašla, hoci tvrdí, že stretla niekoľko skutočne kvalitných mužov. S žiadnym z nich ale nezostala. Prečo? Odpoveď je ľahká: Leona má rada skúšanie nových vecí a chlapov vníma ako zdroje nečakaných skúseností.

Ivy sa udržuje v dobrej kondícii hlavne vďaka gymnastike. Tá nielen posilňuje jej svaly, ale tiež zvyšuje jej ohybnosť. A keďže Ivy má výtlačok Kámasútry pri posteli, tieto cvičenia jej veľmi pomáhajú. Okrem skúšania nových chlapov rada experimentuje aj s rôznymi pozíciami.