Menu
×

Sexy Pipka Isabelle Deltore: Jej sexepíl mužov nikdy nesklame

Ak máte radi ženy s veľkými prsiami, tak Isabelle Deltore  nikdy nemôžete len tak prehliadnuť. Na hrudi hrdo nosí plné trojky. Čo jej umožňuje bez slova osloviť davy. Keď sa k tomu pridajú jej bohaté vlasy a zmyselný pohľad, žiadny muž neostáva chladný.

Kráska od protinožcov

Čím exotickejšia, tým viac vášní dokáže rozdúchať medzi mužmi. Pretože hoci sa zhodneme, že na Slovensku nám chodia jedny z najkrajších žien sveta, tak treba povedať aj to, že exotická krása je vždy príťažlivá, priam magická, podmanivá, dokáže si nás omotať okolo prsta a opantať naše zmysly. Nie každý deň totiž môžeme vidieť nahú krásku z Austrálie. Priamo zo Sydney k nám prichádza Isabelle Deltore, ktorá má závideniahodný dekolt. A nielen ten.

Zmyselné predstavy realitnej maklérky

V časoch, keď zúril realitný boom, tak sa na trhu uživil prakticky každý. No časom začal dopyt klesať a tak si aj Isabelle Deltore  hľadala uplatnenie inde. Pochopila, že nehnuteľnosti sú síce dobrý biznis, ale dopyt je kolísavý. Zato po krivkách sexi žien hlad nikdy neklesá a záujem nemá rastové a klesajúce tendencie. Navyše aj jej sa podarilo podpísať mnoho zmlúv len vďaka tomu, že mužov nezaujímali zrazu ani podlahy, či veľkosť pozemku, len dĺžka jej sukne v ktorej príde na obhliadku. Preto prestala fotiť len fotky domov a poslala pár svojich fotiek do agentúry. A tu sa začal písať nový smer jej kariéry.

Skvostná postavička

Blondína s dlhými vlasmi, ktorá má krásne a štíhle vyšportované telo. Dostala sa veľmi rýchlo do obrazu vo svete erotiky. Nechala si vylepšiť poprsie na okrúhle trojky a zvyšok jej tela ostal bez zmeny. Má tetovanie na ruke, ktoré ale vonkoncom nevadí. Jej kariére dáva aj istý umelecký štýl. Pretože pracuje väčšinou nahá a aj po sexe máte čo obdivovať. Navyše netrvá dlho, kým preskúmate jej obrazce na tele. Ale to stačí na to, aby boli muži s ňou pripravení na ďalšie kolo. Pokochajte sa krásnou exotickou Isabelle Deltore , ktorá naplno prezentuje Austráliu vo svete pikantnej scény.