Menu
zdroj: Erocurves/isabellasummers
Isabella Summers.

Sexy Pipka Isabella Summers: Odetá len v španielskom temperamente

Jedenásť rokov si zarábala na chleba potešením. Isabella Summers sa totiž stala jednou z najznámejších herečiek Španielska. Z tejto krajiny do sveta erotiky nechodí až tak veľa žien. Preto upútala pozornosť. Avšak nebolo to zadarmo. Za jej úspechom stála aj šikovnosť a prirodzene dostatok talentu.

Nohavičky dole, nohy od seba

Isabella Summers pochádza z Madridu a začala svoju hardcore kariéru v roku 2006. Rýchlo sa stala jednou z najhorúcejších pornohviezd svojej krajiny. Roztomilá dievčina  so štíhlym tínedžerským vzhľadom bola vyhľadávanou hlavnou postavou mnohých filmových zážitkov. Ako sa hovorí, mala čo ukázať a čím potešiť. Jej veľkou výhodou bolo telo tíndežerky aj keď už mala po dvadsiatke a aj tridsiatke. Nepovedali by ste, že len dva dni dozadu oslávila 34 narodeniny. Jej telo je stále svieže, atraktívne a hoci dnes už nie je sex jej biznisom na plný úväzok, stále vie získať pozornosť, ak sa začne vyzliekať. 

Zdobená len vášňou

Temperament a erotický naturel Španielky dedia z generácie na generáciu. Veď v krajine, kde je erotizujúce flamenco prakticky národným tancom sa nedá hrať na netykavku. Ani Isabella Summers takou nebola. S chalanmi začala naozaj skoro. Ešte na základnej škole prišla o panenstvo a potom sa s ňou už záujem o mužov viezol. K nemu si pridala aj interes o rovnaké pohlavie a mala kompletnú výbavu na prácu v erotike. Telesné predpoklady tiež spĺňala na výbornú. Menšie, ale pevné a na prvý pohľad lákavé prsia, zadoček okrúhly a väčší no a samozrejme že krásna jemná pokožka a oči, z ktorých priam srší túžba po milovaní. To bola jej vizitka a zároveň priepustka do prvej ligy.

Od filmu neušla ďaleko

Napriek veľkému talentu a chuti Isabella Summers nenatočila stovky filmov, ale len pár desiatok. Už na začiatku kariéry však myslela na zadné vrátka. Hoci ešte nemá vysoký vek a pokojne by sa mohla radiť do prvej ligy, ona sa už dobrovoľne trochu stiahla do produkcie. Baví ju podieľať sa na filmoch a viesť hercov k tomu, aby podávali tie najlepšie výkony. Sama si však už prácu vyberá len zo záľuby. No so sexom neskončila. Má stále iskru a chuť vyzliekať sa. Nepohrdne ponukami na striptíz na rôznych festivaloch a dobrý scenár ju možno ešte aj zlomí na natáčanie. Jej fotogaléria však dokazuje, že jej rozhodnutie venovať sa nahote, bolo jednoznačne správne.