MENU
Menu

Sexy Pipka Isabella Nice – žena, ktorú chcete za frajerku

Pozriete na ňu a neváhate. Chceli by ste ju zbaliť. Je to žena správnych kriviek, aby vyvolala záujem chodiť s ňou na večeru. Vďaka vzdelaniu sa budete mať o čom pri stole aj rozprávať, nemusíte len obdivovať. Skrátka žena, ktorú by chcel každý, ale ona pre každého nie je.

Isabella Nice – žena, ktorú chcete za frajerku
Dievča, ktoré sa začalo obracať príliš skoro
Isabella Nice vyrastala v Las Vegas v dobrej rodine. Na prvý pohľad si však všimnete jej latino črty. Čo sa za nimi skrýva? Krutá pravda, že bola adoptovaná. Nevychovávali ju teda vlastní rodičia, ale lásku jej prejavovali druhí. Avšak v živote sa musela obracať už skoro, ak chcela dokázať, že nikomu nebude na krku. Študentské brigády boli samozrejmosť, ale nezanedbávala ani vzdelanie. V roku 2016 skončila s titulom z marketingu aj psychológie. Kombinácia, ktorá sa jej dokonale hodila v ďalšom kariérnom postupe. Vo svete erotiky je len niečo vyše roka, ale vie sa dokonale predať a psychologicky pôsobiť na mužov tak, aby ju chceli oblečenú aj bez šiat.

Typická strata panenstva
Po vstupe do biznisu vzrástol o ňu rýchlo záujem a preto okrem fotení a natáčania videa rozdala aj pár rozhovorov. Pochválila sa aj pikantným zážitkom, ktorý každého zaujíma. Kedy prišla o panenstvo. „Bolo to v sedemnástich, bolo to z lásky a so svojim prvým skutočných chlapcom. Nič extra, stalo sa to na zadnom sedadle auta. Taký bežný príbeh panien," konštatovala Isabella. Hoci podmienky neboli ideálne, ona našla v sexe radosť, aby sa mu venovala aj častejšie. A keď sa s chalanom nakoniec rozišla, spojila v práci príjemné s užitočným.

Začalo to striptízom
Už so svojim priateľom zbožňovala sex na verejných priestranstvách. Takže exhibicionizmus jej nikdy nechýbal. Začala preto pracovať v striptízovom klube, kde sa jej ujala známa pornodiva Eva Long a spýtala sa, či by spolu niečo nespáchali. Hoci je Eva už MILF kategória, Isabella nebola proti, pretože ako žena sa jej páčila. A tak získala kamarátku, kolegyňu, aj sprievodkyňu do sveta porna v jednom. Dodnes sú kamošky a keď majú chuť, vedia si spraviť dobre navzájom.