Menu
zdroj: Erocurves/iggyamore
Iggy Amore.

Sexy Pipka Iggy Amore: Pod vyzývavým oblečením skrýva pozadie snov

Stále aktívna, stále svieža. Len 160 centimetrov vysoká blondína, so žiarivým pohľadom a krásne okrúhlym pozadím.

Jej hviezda vystúpila v oblasti erotiky za šesť rokov poriadne vysoko. Pýtate sa, koľko má teda vlastne rokov? Čerstvých 24. Začala totiž pracovať ako sa patrí, hneď, ako legálne mohla.

Lepšia kombinácia to byť nemohla

Modré oči, blond vlasy, mladý vek a pekné prsia. No a zadoček vyformovaný absolútne do dokonalosti poctivou gymnastikou. Pretože to bol v mladosti šport, v ktorom Iggy Amore excelovala. Nohy vedela dať dokonale od seba. Spraviť šnúru pre ňu nikdy nebol žiadny problém. A preto sa začala živiť práve tým, čo vedela najlepšie. Dávala nohy od seba stále častejšie a stále viac dokázala za vystúpenia zinkasovať. Preto sa rozhodla staviť na profesionálnu kariéru. Pochopila, že na kladine nebude hviezdou do dôchodku, preto stavila na niečo, kde s nohami od seba vydrží podstatne dlhšie.

Ten zadok obdivuje každý

Ženský zadok je skutočne skvostom prírody a každá ho má iný. Podľa zadočku Iggy by však mohli modelovať všetky ostatné. Môže stáť ako dokonalá predloha. Unikátne pevné krivky. Zadoček dosť veľký na to, aby priniesol potešenie na pohľad i plesknutie, ale nie je na ňom ani gram tuku navyše. A to dokonca aj bez retuše. aj muži, ktorí majú polohu odzadu v kategórii bez lásky, sa pri Iggy Amore do toho zadočku zamilujú na počkanie. Našťastie sa ním netají. Ukáže ho pod sukňou v tangáčoch aj bez nich. Pretože v každej polohe dokáže oslniť. Dôkaz nájdete v galérii.

Rada si užije všetky podoby lásky

Žena sa nerozhodne stať pornoherečkou len preto, že nemá čo robiť a potrebuje peniaze. Ak chce byť úspešná, ako je Iggy Amore musí mať v sebe nadšenie podeliť sa o svoje telo. Netykavkou rozhodne nie je. Nerobí jej dobre strániť sa mužov, práve naopak, vie, že vedia s jej telom robiť doslova zázraky, ktoré vlastnoručne nezvládne. A preto sa im rada a často oddá.