MENU
Menu
Holly Hendrix.

Sexy Pipka Holly Hendrix: Podáva dôkaz, že aj zlé dievčatá sú dobré

Túto ženu nemôžete skrotiť. Nemôžete ju získať pre seba, ale môžete si s ňou skvele užiť. Niekedy aj to stačí. Na svete je množstvo potešenia, ktoré si dokážete vychutnať bez toho, aby ste veci museli vlastniť.

Holly je presne taká. Nechce patriť nikomu, ale je tu pre každého. Vychutnať si jej telo aspoň pohľadom je ešte lepšie, ako sladká odmena.

Dračica už od základnej školy
Nie každá žena je sladkou bábikou. Holly predstavuje dievčinu, ktorá vedela spolužiačke poriadne naložiť päsťami, keď jej prebrala frajera. Tlie v nej divokosť, vášeň a miluje bojové športy. Takže je to žieňa pre mužov, ktorí neváhajú v posteli zažiť poriadnu divočinu. Tak isto musia mať radi tetovanú pokožku. Pretože Holly tetovanie miluje a je to na nej vidieť. Ak ju však skrotíte a osedláte, bude to pre vás zážitok, na ktorý nezabudnete do konca života.

Dych dračice
Pozrieť si jej fotografie a filmografiu hovorí za všetko. Dýcha z nich čistá sexuálna energia. To, že má Holly v sebe silu víchrice a drsnej ženy z nej však rozhodne nerobí mužatku. Je krásne ženská a miluje ženské doplnky. Všetko vrátane podpätkov, sexi bielizne, erotických kostýmov. Pri tejto žene si dokonale prídete na svoje. Stačí mať len záľubu v ženách, ktoré možno nemajú najväčšie prsia na svete, ale majú taký sexepíl, že stačí jeden pohľad a všetci muži stoja. Samozrejme v rade, aby si ju vychutnali.

Našťastie išla do sveta
Pochádza z malého amerického mesta, ale len čo mala osemnásť, vyrazila do sveta. Stopom. Pri ňom sa ako sama s úsmevom hovorí, veľa naučila. Napríklad aj to, že muži sú veľmi ochotné stvorenia, ak sa ocitnú vedľa ženy, ktoré nemá problém dávať si nohavičky dole. Kým prešla do Los Angeles, bola plne vyškolená na to, aby začala kariéru pornohviezdy. Dnes valcuje internet svojim rozkrokom a vyzývavými pózami. Pritom na každom zábere je vidieť, ako ju práca baví. Presvedčte sa sami v galérii.