MENU
Menu
Hime Marie.

Sexy Pipka Hime Marie: Žena, ktorej sa v žiadnom prípade neodporuje

Postaví sa pred vás vo vysokých topánkach. Pozrie na vás prísnym pohľadom, ale vy už viete, že trest prišla rozdávať príjemný. Potom si rozopne korzet, pomaly vám dovolí oblízať jej lodičky a zdvihnúť hlavu smerom do jej rajskej záhrady.

Aj takto vyzerá jeden z nespočetného množstva snov, ktoré sa k vám môžu priplichtiť, keď si pozriete túto šarmantnú blondínku v akcii. Vychutnávajte teda s rozvahou, ale bez obmedzovania.

Hravá blondínka
Toto slovné spojenie aj bez toho, aby sme vedel, čomu sa Hime Marie venuje, už navodzuje predtuchu, že to bude niečo, čo nás mužov poteší. Má 24 rokov a štyri roky zarezáva v pracovnom kolotoči intímnych hier. Pochádza z USA a odmalička sa rada hrala. Ale nie s hračkami, ale so svojim telom. „Žiadna vec na svete vám neposkytne toľko radosti, zábavy a rozkoše, ako vlastné telo,“ povedala v jednom z množstva rozhovorov zo zákulisia natáčania. Súhlasiť sa s ňou oplatí, pretože tejto babe sa nehovorí nie. Hlavne ak je nahá a na všetko pripravená. 

Rada aj poprosí
Nie je to domina. Rozhodne nepatrí k ženám, ktoré potrebujú cítiť mužskú nadvládu. To by nemohla robiť predsa scény, kde sa jej chlapi zmocňujú jeden po druhom. Ona však vníma všetko v sexe ako príjemnú hru a je jedno, na ktorej strane ihriska stojí. Či je tou, ktorá v kľaku prosí svojho pána o rozkoš, alebo naopak máva trstenicou. Je to hravé dievča, ktoré v sebe prebudilo čistú sexuálnu energiu a pridalo si ju na maximum. Preto sa oplatí vychutnať si tú jej energetickú nálož do poslednej kvapky.

Telo ako tínedžerka
Hime Marie patrí k štíhlym ženám, ktoré nemajú extra veľké poprsie, ale zato majú tvary, ktoré mužom vojdú do dlane. Či ide o hrudník, alebo zadoček. Dotyk poteší a vy budete usmiaty. Miluje v živote spontánnosť a preto sa rada prechádza nahá nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Splnil sa jej tak už pred tridsiatkou sen, robiť v živote, čo ju baví. Tak vlastne ako ona sama tvrdí ani nepracuje. Len robí, čo miluje a na účet jej za to chodia peniaze.