MENU
Menu

Sexy Pipka Hillary Wind: Divoška s vyvinutým zmyslom pre zvádzanie

Hillary Wind je prototypom divožienky. Živí sa vyzliekaním a tvrdí, že sa nikým a ničím nechce dať spútať. Teda okrem prípadov, keď sa nechá spútať v spálni niektorým zo svojich početných milencov. Vydržuje si ich celú sieť, aby nemusela strácať zbytočný čas balením chlapov v baroch.

Hillary žije v Moskve a jej záľuby sú dosť protichodné. Na jednej strane zbožňuje adrenalínové športy, no na strane druhej sa doma rada ponorí do čítania kníh. Najradšej má poéziu a je jej úplne jedno, od akého autora. Nepohrdne však ani erotickými poviedkami.

Modeling jej podľa vlastných slov zaberá dosť času a preto sa jej nechce zbytočne trápiť s balením chlapov a randením. Má dosť kamarátov, ktorí si v spálni odvedú svoju robotu a potom sa poberú domov bez toho, aby žiadali záväzky. O tie totiž Hillary nestojí, chce si len užívať.

V posteli vie vraj spôsobiť hotové tornádo a susedia kvôli nej nevedia spať. Občas si však rada dopraje aj nejaký ten nežnejší zážitok a preto je aj sieť jej milencov rôznorodá, siaha od drsných mačov až k tichým vodám, ktoré však spoľahlivo omyjú brehy tejto ruskej krásavice.