MENU
Menu
Hazel Moore.

Sexy Pipka Hazel Moore: Modelka, ktorú nanešťastie nmeôže mať každý

Existujú ženy, o ktorých na prvý pohľad viete, že si s nimi neviete predstaviť ani spoločnú reč, nieto ešte niečo viac. Potom sú ženy, ktoré sú v pohode a pokojne by ste od nich prijali pozvanie do postele. No a existujú aj ženy, ktoré ak uvidíte, tak na ne nezabudnete.

Chceli by ste ich mať stále pri sebe. Ak nie naživo, tak aspoň ako  „svätý“ obrázok, aby vždy ochraňoval vašu erekcie. Do tejto kategórie patrí Hazel Morre. Dievča, na ktoré sa nezabúda.

19 rokov a chutné dvojky
Hazel Moore je dievča z Ameriky. Je ženou, pri ktorej závidíme Američanom ich občianstvo. Má 19 rokov, ledva vytiahla päty zo strednej školy a už pochoduje odvážne s podpätkami po krajine. V krátkej sukni, ľahkom tričko, nemá rada podprsenky. Prsia má totiž pevné dvojky a keď jej presvitajú spod trička bradavky? Tak jej to nevadí a pre mužov to je krásne divadlo, ktoré im spraví deň.

Trénované telo
Od malička mala pozitívny vzťah k telu. Venovala sa plávaniu a ani dnes nie je rada suchou. Zvykla si teda na nahotu v šatni, v bazéne, medzi babami aj na to, že sa na ňu ľudia pozerajú, keď má na sebe len plavky. Kedysi na nej obdivovali časy, za ktoré preplachtí preteky, no ako dospela, mnohí muži na čas úplne zabudnú, keď skočí do bazéna. Plávanie je dalo do života mnoho. Odvahu, vytrvalosť, pekné telo, ktoré športom vytrénovala do atraktívnych línií. No aj stratu hanby. Pretože od malička bola prakticky stále nahá. Len v plavkách a časom aj tie stratili význam. Vtedy konečne vplávala do vĺn erotiky.

Nôžky od seba ako akvabela
Hazel Moore má oproti iným pornoherečkám jednu nespornú výhodu. Ako plavkyňa vie nohami tak dobre zaberať, že ostatné jej môžu závidieť. Či už ide o roznožky, alebo o pozície a polohy, v ktorých dostávajú nohy poriadne zabrať. Ona sa len usmieva a sex si užíva. Aj preto je tak žiadaná. Mladá, krásna, radodajná. Ženou o akej každý z nás sníva. No a keď už nie je k dispozícii naživo, v galérii sú aspoň obrázky. Pre mnohých z nás doslova z kategórie posvätných.