Menu
zdroj: Erocurves/harriettetaylor
Harriette Taylor.

Sexy Pipka Harriette Taylor: Podmaní si každého, kto na ňu pozrie

Harriette Taylor patrí presne k tým Angličankám, ktoré sa kedysi objavovali sporo odeté v novinách. Dnes už v britskej tlači nahotinky nenájdete, ale ona sa vyzlieka stále.

Harriette je skúsená harcovníčka, ktorá sa v erotickom modelingu pohybuje už niekoľko rokov. Zaujímavé je, že zatiaľ čo mnohé jej kolegyne počas kariéry podstupujú kvantum plastických operácií, ona sa im úspešne vyhýba. Vraj nemá záujem svoje telo „vylepšovať“, lebo je s ním spokojná.

Okrem fotenia si na chlieb zarába aj sólo vystúpeniami pred webkamerou. Mnohí muži sú jej ochotní platiť, aby videli, ako zo seba v súkromí skladá oblečenie a predvádza sa v Evinom rúchu. Harriette ale myslí aj na budúcnosť, a tak externe študuje na vysokej škole. Je jej jasné, že erotika ju už v 50-ke neuživí.

Zatiaľ je ale v brandži spokojná a tvrdí, že by bola hlúpa, ak by svoje krivky nepoužila ako zdroj obživy. Musíme s ňou len súhlasiť, také telo by bolo škoda ukrývať pred svetom. Harriette má našťastie dosť odvahy na to, aby sa predvádzala.