Menu
zdroj: Erocurves/harmonywonder
Harmony Wonder.

Sexy Pipka Harmony Wonder : Latino darček, ktorý si chcete rozbaliť

Nejednému mužovi narušila predstavu o dokonalom manželstve. Harmony Wonder má 22 rokov a žije síce na Floride, ale pochádza z Latinskej Ameriky. A pre mužov, ktorí si našli bežnú ženu amerického zjavu sa stala lákadlom, pre ktoré by chceli ochutnať exotiku.

Len taká malá ochutnávka

Na Floride bola magnetom pre oči spolužiakov už od základnej školy. Nie každému totiž sedí v lavici dievča, ktoré už na prvý pohľad chutí diaľavami. Harmony Wonder, taká jej jej prezývka, ktorú si vybrala až po strednej si však zvykla na to, že chalani sa jej chceli pozrieť pod nohavičky. Hnalo ich vzrušenie a prirodzená zvedavosť, či je tam rovnaká ako ostatné baby. Jasné že nie je. Pretože každá je originál a tá juhoamerická je navyše exotická.

Zadarmo aj za honoráre

Pozornosť jej lichotila naozaj skoro. Preto aj o panenstvo prišla v tak mladom veku, že dnes o tom radšej nehovorí. Lenže stret so sexom ju doslova zmenil. Nepovedala si, že táto aktivita je len pre jej vyvoleného. S horkokrvnou povahou začala skúmať mužov, ženy, ich prirodzenia a rozkoše, ktoré jej vlastné telo ponúka. Dnes má 22 rokov a skúseností, že by mohla napísať knihu. No ona sama hovorí, že až tak nemá čo povedať, pretože všetko, čo vie o sexe sa snaží predviesť vo videách a na fotkách. Preto ak chcete vidieť, aká dračica sa v nej prebudí, keď jej stiahnete nohavičky, stačí si naladiť niektorý z jej kanálov.

Pomotá vám hlavu

Naturálne žieňa to je. Nemá tetovanie, nemá žiadny piercing. Má len nadšenie ukázať svetu, ako môžu byť mladé ženy krásne. Prsia svieže dvojky, zadoček fajne vyzretý, tak ako latino krásky zvyknú mať. Hodila by sa aj na svetový karneval, ale omnoho viac jej pristane, ak si dá namiesto karnevalového obleku negližé. V tom je totiž pre okolie zaujímavejšia a ona to dobre vie. Tak sa ňou do sýtosti pokochajte. Exotické tvary, lákavé chute, kto je gurmán na svet rozkoší, poteší si ňou nielen oči.