Menu
zdroj: Erocurves/harleyjameson
Harley Jameson.

Sexy Pipka Harley Jameson: So svojím telom predvádza pred kamerou divy

Je hravá, spanilá, plná života a sexepílu. Je to baba z Oregonu s dobrým vzdelaním, spôsobmi, ale ešte lepším telom.

Skutočne ide o dievča, ktoré vyrástlo s plným košíkom dobrých mravov. Chodila do katolíckej školy, vyrastala vo veriacej rodine, no záver už nevyšiel rodičom až tak ako očakávali.

Dobrá výchova však neznamená, že dievča nebude mať chuť na zakázané ovocie. Výsledkom preto bolo, že Harley Jameson začala mať veľa otázok a veľa chute na milostné objavovanie. Mala rada svoje telo a zbožňovala, keď jej robilo dobre. Postupom času ale zistila, že v tomto prípade je omnoho lepšie, ak si dobre nemusí robiť sama. Slovo dalo slovo a ona vyskúšala postupne všetkých dobrých chlapcov a premenila ich na milovníkov. No a to už nebolo ďaleko k tomu, aby sa zapísala do filmu pre dospelých ako skutočná sprievodkyňa mužov ich chúťkami pri dospievaní.

Jej kvality si nemožno nevšimnúť

Má 165 centimetrov, čo síce nie je veľa, ale stala sa ženou, ktorá má veľmi veľa priaznivcov. Hlavne pre krásne pevné dvojky na hrudníku, ktoré sa stávajú často kľúčovým obrazom na jej fotkách. Okrem toho, že robí erotický modeling však neodolala ani možnosti trošku pritvrdiť. V brandži je päť rokov, pričom dva roky len pózovala nahá a ďalšie tri roky už súloží jedna radosť. Všetky druhy sexu, aký si milovníci porno žánru zaželajú. Aj to jej pridáva na sláve.

Barbie v kovbojských čižmách

Podoba so slávnou bábikou nie je čisto náhodná. Keď si na seba dá ružovú, je skutočne ako z rozprávky. Kráska, ktorá vám popletie hlavu a vy sa s ňou chcete iba hrať a hrať. Ružová jej pristane a to aj keď je úplne nahá a vy máte ako na tanieri jej ružovkasté ohanbie a krásne bradavky s dvorcami. Ako žena má rada nakupovanie, zábavu s priateľmi a veľa dobrého sexu. trénuje aj doma, pretože na pľaci chce byť jednou z najlepších. No a keďže vo filmoch, v ktorých účinkuje nemá mnoho dialógov, v ktorých by sa zaskvela, tak to doháňa aspoň dokonalým telesným predstavením. S ňou je to jednoducho zážitok. Či už ju nahú vidieť, alebo zažiť. Ani v jednom prípade sa nikto nesťažuje.