Menu
zdroj: Erocurves/hannahzebedee
Hannah Zebedee.

Sexy Pipka Hannah Zebedee: Lá(s)kavá v každej zo svojich polôh

Má priam dokonale dlhé nohy. Málokde by ste hľadali dlhšie. Veď táto kráska má 181 centimetrov a nohy sú najdlhšou časťou jej tela.

Ak ste na dlhonohé ženy, tak už pri opise musíte cítiť šteklenie v rozkroku. Navyše je to ešte aj (občas) blondína. Takže príťažlivosť priam magická, bude stále silnejšia.

Vyrástla do krásy

Narodená v znamení raka, takže to o nej hovorí dve veci. Miluje intimitu a rada sa mazná. Oboje je skvelá devíza pre prácu v erotickom priemysle. Lenže to samozrejme nestačí. Je k tomu potrebná nielen adekvátna duševná výbava, ale prirodzene aj správne telesné predpoklady. Keď sa Hannah Zebedee v puberte poriadne vytiahla do výšky, prerástla nielen spolužiačky, ale aj mnohých spolužiakov, všetko bolo jasné. Každý v nej už videl modelku. Vrátane nej samej.

Stres vymenila za orgazmy

Samozrejme, že to skúsila. Na vysokej nohe naskočila na vlak modelingovej krásky. Preliezla mnoho módnych prehliadok, kým zistila, že to nie ej život, ktorému sa chce venovať. Je krásna, mladá, ale modeling nebol o potešení, len o drine, odriekaní a váhové kategórie tu bolo potrebné podliezať ešte radikálnejšie ako na MMA. Preto si jedného dňa povedala, že jej stačí stresu a oddá sa radšej potešeniu. Z modelingu k erotike bolo na skok. Stačilo ukázať referencie, chuť vyzliecť sa a tak sa stala na počkanie plnohodnotnou erotickou modelkou.

Zvládne prakticky všetko

Ak by sme povedali, že je to šikovná blondína, budeme hovoriť pravdu. No je to aj sexi brunetka. Aká sa vám páči viac? Vo svojej kariére si dáva precízne záležať na tom, aby vyhovela milovníkom svetlovlasých žien aj tmavovlások. Hlavne ale vyhovie mužom, ktorí milujú dlhonohé ženy s roztvorenými stehnami. Pretože presne také výhľady na svoje telo Hannah Zebedee ponúka. Nohavičky nosí sporadicky, zato vysoké podpätky neodmietne. Aj keď s nimi má skutočne výšku basketbalistky. Ona však hrá s úplne inými košíkmi, ktoré má aj tak vyplnené krásnymi trojkami. Jednoducho je sa na čo pozerať.