Menu
zdroj: Erocurves/hadleymason
Hadley Mason.

Sexy Pipka Hadley Mason: Disponuje krivkami skutočnej ženy činu

Je to poklad. Blond baba a žiadne umelé prísady. Čistá chuť a vôňa ženy. Na prvý pohľad sa mužom začnú zbiehať slinky, pretože si chcú pochutiť na žene pekných tvarov, štíhlych nôh, okrúhleho zadku a poprsia, ktoré vyrástlo samo. Hadley Mason to všetko ponúka. Nech sa páči.

Blondína z Nebrasky
Mať 26 rokov a odsúložených niekoľko stoviek hodín, to je pekná vizitka. Hlavne, ak ide o dámu, ktorá si vie vychutnať všetko čo jej telo dalo k dispozícii. Hovoríme o množstve druhov rozkoše, ktoré so sexom priamo súvisia. Napríklad už v skorej mladosti pochopila, že vagína nie je jediné miesto, ktoré jej spôsobí rozkoš. Rozhodla sa na potešenie využiť celé svoje telo a tak sa dá rada na štyri a nechá, aby jej partner naplnil oba telesné otvory. Pretože všetko, čo má schopnosť prinášať slasť, to ona naozaj využije.

Nedala sa nikdy upraviť
Jej nastavenie na pôžitok ju odhovorilo aj od toho, aby siahla po plastike a nechala si upraviť poprsie. Ak jej hrudník porovnáte so ženami, ktoré sa chcú podobať na bábiky, možno by ste pár nedokonalostí postrehli. Ale prírodných nedokonalostí, ktoré pre mnohých mužov predstavujú dokonca prednosti. Navyše má pekné trojky, takže čo viac by sme od nej mohli chcieť?

Za tri roky, život snov
V porno priemysle funguje plné tri roky. Práve v októbri totiž bude mať svoje výročie, keď si prvý raz obula na pľaci vysoké podpätky a stiahla nohavičky. Odvtedy si prešla mnohými radosťami aj výzvami. Pretože dostať do dvoch telesných otvorov tri penisy naozaj nie je pre každú ženu zdolateľná ponuka. Ona to dala. Tak ako aj skupinový sex, fetiš, dokonca sa nebránila prejsť ani na sado-maso zákazky. A prečo to všetko robí? Samozrejme, že ju teší honorár, ale to nie je všetko. „Som rada, ak moje potešenie spôsobí potešenie aj iným. A rada skúšam možnosti svojho tela. No a viac skúseností je aj viac rozkoše,“ priznala po jednom z natáčaní, po ktorom ju ledva niesli nohy. Čo poviete? Ideálna spoločníčka ak máte voľný večer pred vami.