Menu
zdroj: Erocurves/gizelleblanco
Gizelle Blanco.

Sexy Pipka Gizelle Blanco: Očarí vás úsmevom, poteší krivkami

Je to zážitok, keď sa z času na čas podarí presvedčiť na vyzliekanie ženu, ktorá nahotu nemá na plný úväzok. Jednou z nich je práve aj Gizelle Blanco.

Američanka, ktorá sa rozhodla vyzliecť pred objektívom fotografa, ukázať svetu svoje krásne a prirodzené telo, ale rozhodne ju nenájdete na porno stránkach, ako do nej búšia piati černosi. Ona je totiž dáma a vidieť to z každého záberu.

Rada sa skrášľuje

Čo robí Gizelle Blanco, keď práve nefotí akty? Je uznávanou vizážistkou aj herečkou vo filmov pre dospelých. Koniec – koncov, tak sa dostala aj k nahote. Miluje totiž prácu so ženským telom a rada ho skrášli. Preto keď potrebovali fotografi spraviť modelky na počkanie krajšie, zavolali práve Gizelle. Prišla, oživila ženskú tvár aj telo a fotografi si zrazu všimli, že vizážistka vyzerá lepšie ako modelka. A keďže nemala nejaké zábrany, skúsila dať dole podprsenku, potom nohavičky, zahrať pár póz a na svete bol jej prvý nahý fotoseriál.

Rovno pred kamery

Výhodou báb, ktoré priamo osloví veľká produkčná firma na spoluprácu je ten, že dokážu prakticky z detskej izby vyštartovať na výslnie. Podobne to bolo pri Gizelle Pahe. Dostala ponuku na exkluzívne fotenie, video a stala sa herečkou, ktorá ohúrila svet. Bez toho, aby si musela obstáť rad pred bielym gaučom a strúhať scény, ktoré nie sú príjemné ani na pohľad.

Bojí sa výšok, ale riskuje

Jej krása je prirodzená a každý bude s pohľadom na jej telo mimoriadne spokojný. Rovnako ako ten, kto hľadá vzrušenie u krásnej, nahej a mladej Američanky. Gizelle Blanco je žena, ktorá sa prezentuje ako pracovitá a usilovná. Aj preto nemá potrebu podriaďovať svoj život želaniam iných. Je dostatočne sebavedomá a samostatná. Napriek tomu má ako hovorí slabú stránku. Bojí sa výšok. Takže fotenie na rebríku by zrejme odmietla. Avšak snaží sa na sebe pracovať, preto sa jej tomu napriek podarilo skočiť bungee jumping. Ako teda vidieť, odvaha jej nechýba a dokazuje to aj fotogaléria, ktorá je rovnako poriadne odvážna.