MENU
Menu
zdroj: Erocurves/gishforza
Gisha Forza.

Sexy Pipka Gisha Forza: Žena do koča, do voza a aj do postele

Rusko možno nie je krajina, kde sa žije najslobodnejšie, ale pokiaľ tam budú samičky ako Gisha Forza, pre mnohých mužov to bude krajina ich srdca.

Gisha je ruská pornohviezda, ktorá má všetky predpoklady veľkej kariéry. Veľké prsia, veľký sexepíl, veľkú chuť a veľké možnosti.

Nádhera, ktorá dokáže byť ešte krajšia
Vidieť nahú Gishu Forza, znamená, že hladíte na 28 ročné supertelo. S dokonalými krivkami, pohľadom femme fatale. Ženy, ktorá by sa mohla živiť čímkoľvek, ale pokojne aj ničím, pretože sa vždy nájde muž, ktorý by jej k nohám dal aj zlaté tehly. Nielen črievičky. Keď sme však pri tých lodičkách, tak Gisha Forza zbožňuje vysoké podpätky. Preto ak ju uvidíte nahú, je to síce dosť vysoký level, ale skutočná biznis trieda začína až keď si obuje topánky na vysokom podpätku, natiahne si samodržky a pustí sa do práce. S nohami to totiž vie dokonale. Uspokojí vás už chodidlami a to sta sa stále nedostali vyššie.

Zbohom Novosibirsk
Gisha Forza sa narodila v znamení vodnára, čo jej predurčuje osud ženy, ktorá miluje dobrodružstvá, sex a rada si užíva každý deň. Znamenie vodnára je však charakterizované aj cieľavedomosťou. Keď sa preto rozhodla svoj život postaviť na dobrodružstve a sexe, investovala do toho všetko. Nechala si vylepšiť prsia, najala trénera a po nociach súložila toľko, že jej občas opuchla vagína. No keď prišla na kasting, dostala do ruky a pero na podpis exkluzívnej zmluvy. Bola to letenka do veľkého sveta a ona mohla zamávať na rozlúčku svojmu rodisku.

Pre fanúšikov fetišu
Gisha Forza predvedie klasiku, lesbickú šou aj sólo scény, kde sa urobí tak dokonale, že svoj rozkrok premení na malú fontánu. Ak si však má vybrať, čo robí najradšej, je to fetiš. Je rada dominou, do kostýmov sa oblečie s vášňou, zakúsi rada čo je to ozdobiť svoje telo do vyššej erotickej ligy. Ak ste rovnako milovníkom týchto hračiek, tak Gisha Forza bude pre vás spoločníčka, ktorú si vychutnáte počas vašich najperverznejších fantázií.