MENU
Menu
Giana van Patten.

Sexy Pipka Giana van Patten: Slečna, ktorá nepotrebuje flirtovať

Giana van Patten má patent na príťažlivosť. Je to slečna, ktorej by ani na um nezišlo sa na niečo hrať. Nepotrebuje ovládať umenie zvádzania a flirtovania. Keď chce chlapa, jednoducho mu povie, že naňho má chuť. Ešte sa nenašiel taký, čo by odolal.

Sexy vysokoškoláčka si robí zálusk najmä na svojich spolužiakov. Tvrdí, že veľa jej rovesníčok ide po starších chlapoch lebo sú zabezpečení a môžu im kupovať drahé darčeky. Giane však nejde o materiálne veci, ale skôr o to, aký výkonný je muž v posteli. A tu excelujú práve mladšie ročníky.

Má takú skúsenosť, že fyzický vzhľad nie je všetko. Aj preto nie je vysadená na športovcov a svalovcov. Vie totiž z muža vycítiť sexuálne fluidum, ktoré jej prezradí, či je dotyčný dobrý v posteli. A ako hovorí, tento jej šiesty zmysel sa nemýli a často ju vedia vynikajúco uspokojiť aj takzvané „tiché vody“.

Mladá Kalifornčanka si nevie predstaviť žiť inde ako v Los Angeles. Mesto jej vraj ponúka všetko, po čom túži, a momentálne je to najmä zábava a nočný život. Oboch si užíva do sýtosti aj popri štúdiu a modelingu, ktorý podľa vlastných slov zbožňuje.