MENU
Menu
zdroj: Erocurves/giaren
Gia Ren.

Sexy Pipka Gia Ren: Hanblivá kráska zo Španielska sa rada zabaví

Gia Ren je 26-ročná španielska fešanda, ktorá už má toho poriadne veľa za sebou. V erotickom modelingu sa pohybuje pekných pár rokov, ale vie si aj udržovať odstup. Tvrdí, že práve preto nikdy nezačala nakrúcať filmy pre dospelých.

Od väčšiny svojich kolegýň sa líši najmä kučeravými vlasmi. Vraví, že sú jej poznávacím znamenaním a zároveň svedčia o tom, že Gia stavuje na prirodzenosť. Žiadne plastické operácie, piercingy či radikálne zmeny imidžu. Španielka si jednoducho stanovila pevné zásady a tých sa drží.

Nepatrí medzi ženy, ktoré ihneď ukážu všetko a ešte sú hrdé na svoj nedostatok ostychu. Gia pokojne priznáva, že napriek skúsenostiam má pred fotením ešte vždy trochu trému a hanbí sa. Možno aj preto odkladá šaty tak pomaly a podľa jej vlastných slov je rovnaká aj v súkromí.

Keď sa s mužom prvýkrát ocitne za dverami spálne, správa sa až hanblivo . Vraví, že to nerobí naschvál, ale zároveň sa usmieva, pretože podľa nej to mužov neuveriteľne rozpaľuje. Nepochybujeme o tom, že má Španielka pravdu.