MENU
Menu

Sexy Pipka Gia Derza – keď sa usmeje, zvádza

Stratiť sa dá v tmavom lese, v cudzom meste, ale aj v pohľade na ženu. Gia Derza je baba, ktorá krátko pred Vianocami dovŕši 21 rokov. Silvester teda bude u nej v znamení alkoholu, zábavy a poriadne divokej párty. Pretože je to Američanka, alkoholu sa dotkne neskôr ako mužského penisu. Keď však našpúli ritku, muži okolo nej sú z toho pohľadu opití a doslova dezorientovaní. Vidia iba jeden smer, medzi jej stehná.

Gia Derza – keď sa usmeje, zvádza
Čistá krása
Nepoužíva odfarbenie vlasov, ani sa nezdobí tetovaním, dokonca ani nestavila na zväčšenie poprsia. Jedinou jej ozdobou je občas malý chumáčik chĺpkov na ohanbí, ktorým naznačí, že už je dospelou. Často však nemá ani túto drobnosť, pretože má rada sex kožu na kožu. Ako priznala, viac ju baví, ak je vyholená ona aj partner. Proti gustu žiadny dišputát, na kráse jej ohanbie vôbec netratí. Navyše je krásna ako celok a jej mladistvý vzhľad nikomu nevadí.

Má už toho odkrúteného dosť
V erotickej praxi je už zabehnutá viac ako dva roky. Nečakala veľmi s príležitosťou. Pochopila, že osemnástke sa do porno vlaku naskakuje omnoho ľahšie ako tridsiatničke a preto využila šancu. Stala sa novickou, poskúšala mužov, ženy, skupinové hry a pustila sa do práce s vyhrnutými rukávmi a bez nohavičiek. Veľmi rýchlo sa etablovala a našla prácu, ktorá ju baví. Doma je v sólo scénach a lesbický sex je pre ňu to pravé orechové. Spoznala ho až na scéne a nevedela sa nabažiť tak, že ho dnes má rada aj v domácej posteli.

Majsterka zvodnosti
Je si vedomá svojich predností, ku ktorým radí hlavne zadok. Keď ho vyšpúli do kamery, všetci muži majú pocit, akoby nastalo malé zemetrasenie. Avšak to prebieha len v ich nohaviciach. Zatrasie sa nám svet a prestaneme vnímať všetko naokolo. Na vine je rekcia, ktorá sa tlačí do popredia. A to môže mať Gia Derza pokojne na sebe aj nohavičky. Bez nich to je priamy úder pod pás plný erotického náboja. Tak si užite galériu a strážte vysoký tlak.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia