MENU
Menu

Sexy Pipka Georgia - keď sa žena vydarí

Keď si Georgia prezerala ponuky vysokoškolských brigád, žiadna ju nezaujala. „Príliš veľa práce za málo peňazí," povedala si. A tak sa začala vyzliekať. Vyslúžila si vďačnosť mužov z celého sveta, pretože pozerať sa na jej krivky je ako obdivovať exponát v múzeu erotiky.

Georgia - keď sa žena vydarí
23-ročná Ruska, ktorej umeleckým pseudonymom je Georgia, je v branži dva roky. Už má bakalársky titul a chce sa stať magisterkou ekonómie, takže zopár jej aktov ešte určite uvidíme. Dúfame, že sa rozhodne aj pre doktorandské štúdium, pretože prísť o takýto umelecký talent by bola rozhodne škoda.

Z názorov spolužiakov na to, čím sa živí, si Georgia ťažkú hlavu nerobí. Tvrdí, že nahotu berie ako niečo prirodzené a zároveň si nezarába nepoctivo. Navyše jej robota teší nejedno chlapské oko, takže vlastne ide o záslužnú činnosť.

Na vážny vzťah ani len nepomýšľa a naplno si užíva vysokoškolský život. Nie je na starších, s tými je podľa Georgie nuda. Radšej sa necháva obskakovať rovnako starými mužmi. S úsmevom tvrdí, že tí vydržia viac.

Autor: Liam
Foto: Morazzia