MENU
Menu

Sexy Pipka Genna Jackson - neobyčajne obyčajná kráska

Genna Jackson je ako stvorená pre muža, ktorý hľadá obyčajnú krásavicu. Je typicky ženská, zbožňuje prírodu a nemá šialené predstavy o ideálnom rande. Rozhodne by ste ju nezbalili nejakým extrémnym zážitkom, ale naopak osvedčenou klasikou, ktorá nikdy nezlyhá.

Genna Jackson - neobyčajne obyčajná kráska
Rande v dobrej reštaurácii, prechádzka nočným mestom a príjemné zakončenie večera v posteli? Mnohé ženy by to vnímali ako nudný stereotyp, Genna sa niečomu takému naopak poteší. Mnohí chlapi, ktorí ju niekedy pozvali na schôdzku, sa chceli vytiahnuť svojou kreatívnosťou, no nie vždy to skončilo dobre. Aj preto si táto sexi blondínka váži mužov, pri ktorých sa nemusí báť, že z talóna vytiahnu nejakú šialenosť.

Áno, aj ona má rada vzrušenie, ale v určitých medziach. Putá v posteli? Pokojne. Ale BDSM ako vystrihnuté z nekvalitného pornofilmu, to už nie. Genna jednoducho vie, kde sú jej hranice, a je ochotná ich prekročiť len o kúsok.

Od väčšiny žien sa však predsa len niečím odlišuje. Vlastní totiž Ford Mustang z roku 1968 a bežne v ňom jazdí. A občas si v ňom rada zajazdí aj na partnerovi, ktorý ocení jej dobrý vkus.