MENU
Menu

Sexy Pipka Gabbie Carter – jej krivky vás ochromia

Blondínka so zelenými očami menom Gabbie Carter je skvostnou ženou, ktorá má všetko, čo žena má mať. Pokojne by mohla tvoriť výstavný kus na biológii, ktorý by prezentoval dokonalý typ ženy. Má iba 19 rokov, 169 centimetrov a pozor, teraz si držte rozkroky, má krásne, plné, vnadné a prirodzené štvorky.

Od krásnych očí k poprsiu
Oči a prsia ženy majú medzi sebou zvláštnu spojitosť. Sú dve, sú krásne a vedia s nami spraviť divy. Niekedy už pohľad ženy stačí na to, aby sa nám rozochvelo telo a prsia, tak tie s nami robia skutočne zázraky. Kvôli ženským prsiam muži porážajú zemskú gravitáciu, vedú vojny a páchajú nevery. Na druhej strane sa v očiach žien topíme. Ak má žena krásne oči aj prsia, je to bohyňa. A ak sú tie prsia plné štvorky bez silikónu, nedá sa s tým nič robiť. Musíme sa na ne zahľadieť s túžbou aspoň sa ich dotknúť, alebo si ten dotyk predstaviť.

Dievča, ktoré budete závidieť iným chlapom
Gabbie Carter je jednoducho sexy kosť, ktorá je rok už aktívna v pornopriemysle. Zatiaľ, čo sa týka jej zamerania, má rada ženy, mužov a užila si už neraz aj sexuálne orgie. Má zvodné telo a dušou je tiež rodená zvodkyňa. Je to Američanka, ktorá sa jednoducho vydarila. Aj jej rodičia boli Američania, takže nemá v sebe žiadne juhoamerické črty a napriek tomu má prsia aj zadok rozprávkovejší ako mnoho brazílskych tanečníc. Pozrite si sami jej prednosti, ktoré ukazuje zväčša nahé. Dôkazy ukrývame v galérii. Ukazuje všetko, čo muža zaujme.

Obdivom sa dajú stráviť hodiny
Pre každého milovníka ženských kriviek je Gabbie Carter kráskou, ktorú si vychutnáva do posledného detailu. Znalci ženskej krásy pri jej fotkách vzdychajú blahom a skúmajú jej telo ako znalci obrazy v galérií. Gabbie Carter je však omnoho zaujímavejšia ako statické diela. Pretože ju vytvorila sama príroda a pri každej póze je tak trochu iná. Spredu, odzadu , aj s naširoko roztiahnutými nohami. Skrátka vychutnajte si ju tam, ako sa vám najviac páči. Ona nebude proti.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia