MENU
Menu
Eva Tali.

Sexy Pipka Eva Tali: Knihomoľka, ktorá rada raňajkuje v posteli

Eva Tali vie, že niet nad praktické skúsenosti. Celé roky o sexe len čítala, hrabala sa v knihách, hltala nové informácie. Aj preto podľa vlastných slov stratila nevinnosť neskoro. Ale keď sa to stalo, zdvihli sa pre ňu stavidlá erotiky.

So sexom je to podľa príťažlivej Ukrajinky ako s dobrým stejkom. Môžete o ňom čítať, môžete ho vidieť na fotkách, môžete v televízii sledovať, ako sa pripravuje. Nič ale nenahradí ten pocit, keď ho pred vás konečne postavia a môžete si na ňom pochutnať.

Eva si pochutnáva rada a často. Nielen v reštaurácii, ale aj v posteli. Perfektne zakončené rande si predstavuje práve raňajkami v spálni. A potom sprchou, ideálne ešte s tým, s kým si v noci užívala. Kvôli takej schôdzke je ochotná obetovať aj svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť, a tou je čítanie.

Číta rada a tak často, ako sa len dá. Vraví, že do sveta erotického modelingu vhupla práve preto, že poskytuje veľa voľného času, ktorý môže venovať koníčkom. A akú literatúru má najradšej? Číta hlavne faktografiu, ale s úsmevom priznáva, že na vrchole rebríčka jej obľúbených kníh tróni Kámasútra.