Menu
zdroj: Erocurves/evagold
Eva Gold.

Sexy Pipka Eva Gold: Radosť z jej kriviek je na mužskej strane

Kráska, ktorú by ste márne hľadali na titulných stránkach erotických magazínov. Ona je akousi erotickou šedou eminenciou. Čo to znamená?

Nejde s mainstremamom, ale ponúka sofistikované erotické umenie. Je ženou, ktorá chce stáť ako reprezentantka peknej erotiky v spodnej bielizni a vysokých podpätkoch na výslní.

Pozrime sa na jej telo
Každý milovník žien si všimne na prvý pohľad dve veci. Eva má šialene sexi postavu, ktorú si ale nekultivuje diétami. Nie je vychudnutou slečinkou, ale pekne formovanou dámou. K tomu má aj patrične uspôsobené poprsie. Krásne dvojky bez silikónu, prilepené pevne na hrudi. S výškou 160 centimetrov je akurát dostačujúca, aby potešila spredu, aj keď bude na štyroch. Radosť pozerať, ešte väčšia radosť sa s ňou zahrať. Predstavy môžete mať s touto krasotinkou všelijaké, ale ona je viac ako na sexuálne extrémy radšej na nežné túlenie.

Vytvorte si priestor pre vás samých
Možno sa to bude zdať zvláštne, ale Eva sa svojim fanúšikom rozhodla spríjemniť aj chvíle samoty počas zákazu vychádzania. Ako to robí? Cez svoje live streamy, s ktorými začala preto, že nemôže cestovať, ale ona sa chce napriek tomu predvádzať. Milovníci si ju nájdu, ale ako to aj prezentuje, ona nie je a nechce byť pre každého. To telo je ako Mercedes na parkovisku. Každý ho obdivuje, ale väčšina ľudí sadne do Fabie. Tak to už v živote chodí, aj pohľad predsa poteší.

Špinavá blondína z moskovského predmestia
Nielenže pochádza z Ruska, ona Ruskou ostala. Má rada svoju krajinu aj napriek tomu, že západne orientovaný svet vidí v Moskve hlavné mesto zla. Na druhej strane žiadna špiónka, žiadne diplomatické vzťahy ani propagandistické kampane východu nerobia Rusku lepšie meno ako Eva Gold. Dokazuje, že žiadna krajina nemôže byť zlá, ak má také pekné baby. Keď roztiahne nohy, je úplne jedno, či sa nachádzate v tropickom raji alebo na starom matraci niekde na predmestí Moskvy. Budete s ňou v raji.