Menu
zdroj: Erocurves/erinpink
Erin Pink.

Sexy Pipka Erin Pink: Skutočné nadšenie pre prácu pred objektívom

Je začiatočníčka. Avšak už nie je úplná osemnástka. Ak si tieto dve premenné sčítame, tak nám vyjde jediný výsledok. Erin Pink je žena, na ktorú sa oplatí hodiť očkom. Je neopozeraná, má krásne telo a skutočne vyzerá, že je v brandži už pár rokov. Ale nie, stále je začiatočníčkou.

Stvorená pre umenie

Narodila sa na Ukrajine a dodnes sa jej v Kyjeve páči. Je to jej domov. Začala s erotikou pred rokom. Ak sa pýtate ako, tak zrejme niekde v hĺbke duše odpoveď tušíte. Cez internet. Prišla o prácu, pretože pandémia korony nebola príliš ústretová k mnohým servírkam a tak aj Erin skončila s prácou, ktorej sa venovala nejaký ten rok. Bola zvyknutá byť k mužom milá, zvykla si dokonca aj na pozornosť z mužskej strany. A to jej chýbalo ešte viac, ako štedré tringelty. Svet sa pred rokom preklopil do online verzie a tak si začala privyrábať aj Erin. Nemal hanbu, ale zato si chcela privyrobiť. Roztvorila nohy a otvorila sa svetu.

Prvé fotenia

Po uvoľnení opatrení bol samozrejme svet dospelých hladný po nových kráskach a tak dostali šancu tie, ktoré sa nehanbili využiť dni strávené v izolácií na získanie nových zručností. Erin neváhala. Naučila sa dokonalej zvodnosti, práci s vibrátorom a ukázala, ako môže byť žena krásna, keď nemá v krvi príliš veľa ostychu. Preto dostala nielen slušné prepitné za jej internetové epizódy, ale aj ponuku stať sa skutočnou hviezdou davov. Súhlasne prikývla.

Stále v zábehu

Má 25 rokov a postavu modelky. Aj preto sa stala hitom prakticky na každom internetovom fóre, kde si vyzliekla šaty. Keď už bolo možné natáčať kvalitné fotky a filmy, tak zistila, že si takto vie zarobiť svojim telom ešte viac. Nenafilmovala toho zatiaľ veľa. Pretože doba tomu nepriala. Ale má veľkú chuť, apetít a odhodlanie ďalej posúvať svoje erotické limity. Buďte pri tom, určite sa je na čo pozerať.