Menu
zdroj: Erocurves/emmasirus
Emma Sirus.

Sexy Pipka Emma Sirus: Začnite deň s jej štíhlym telom na očiach

Milovníci pekných, mladých a hlavne nahých žien, zbystrite pozornosť. Rúti sa k nám kráska, ktorá je všetko možné, len nie chladná.

Emma Sirus: Začnite deň s jej telom na očiach

Jej horúce telo vie zapáliť iskru vášne v každom mužovi. Okrem toho sa rada oddá aj divokej súloži. Reč je o 22 ročnej kráske, ktorá v oblasti zábavného priemyslu pre dospelých zatiaľ len začína.

Začiatočníčka pri chuti

V jej kariére svieti jedna veľká nula, ktorá však neznamená, že by za sebou nemala dosť odvedenej práce. Ide o počet odpracovaných rokov. Akoby sa dalo povedať, stále je v skúšobnej dobe, ale výsledky naznačujú, že sa v erotickom biznise udomácnila. Svoju kariéru začala len v tomto roku a svoju premiéru si odkrútila s filmovým štúdiom The Score Group. Išlo jej to skvele, skúsila mužov, ženy, skupinové scény a šup aj k ďalšej produkcii. Záujem o jej telo a talent už po pár mesiacoch prejavili aj B.B. Network a Hussie Models. Ešte šťastie, že v porno priemysle neexistuje rivalita, každý chce totiž produkovať čo najviac potešenia.

Rodáčka z Virgínie

Pochádza z tohto amerického štátu, ktorý evokuje v preklade mladú pannu, ale o panenstvo sa tu prichádza poriadne skoro. Teda aspoň tak to bolo v prípade Emmy, ktorá o začiatku svojho sexuálneho taktne mlčí. Dôvod? mala príliš málo rokov na to, aby to bolo slušné prezradiť. To už naznačilo, že jej telo sa zaujíma o rozkoš a ona k nej nemá ďaleko. Keď nemala chlapca, mala zamestnané obe ruky. Pretože potešenie bolo pre ňu naozaj kľúčové v živote.

rozbehla sa naplno

Práca je pre ňu zábavou a vďaka internetu sa jej meno veľmi rýchlo rozšírilo medzi znalcov ženskej krásy. Výška 170 centimetrov, váha 59 kilogramov, miery 90 – 60 – 90 a prsia menšie, ale pevné naznačujú, že tu máme vyzlečenú skutočnú modelku. Okrem oficiálnej produkcie si buduje aj vedľajšiu kariéru influencerky a na sociálne siete postuje obrázky tak pikantné, ako to len pravidlá používania dovolia. Emma si ako začiatočníčka uvedomuje, že kým sa prepracuje do siene slávy, ešte prejde veľa rokov. Ale tuší, že to budú krásne roky plné rozkoší. A my sa na tú jej rozkoš tešíme spolu s ňou.