Menu
zdroj: Erocurves/embersnow
Ember Snow.

Sexy Pipka Ember Snow: Ideálna partnerka na partičku vyzliekacieho pokeru

Ak ste mužom, ktorý sa rád hrá a nielen sám so sebou, ale aj s pekne urastenou babou, tak tridsiatnička Ember Snow je pre vás tou pravou.

Je tajomne zvodná, zmyselne krásna a na počkanie zahrá príbeh tisíc a jednej noci, ktorý určite vymeníte za spánok. Ona totiž prichádza s ponukou nahých zážitkov.

Žena, ktorá sa skutočne nevidí často

Vidieť nahú ženu nie je rarita. Každý chlap ich uvidí pár naživo a ďalšie haldy vo videách a fotkách. Žien ako Ember Snow je však mizivé percento. Ak sa pýtate prečo, tak to bude zemepisná hádanka. Ember sa totiž narodila v Rijáde. To je hlavné mesto Saudskej Arábie, kde vládne islam tvrdou rukou. Omnoho viac žien tam chodí v burke ako v bikinách a za porno vám tam hrozí kameň do hlavy.

Hoci majú Arabi rýchle autá, sladké ďatle a kopec peňazí, čo sa týka skúseností so sexom, obvykle ich má viac priemerný slovenský tínedžer, ako zrelý muž s Ferrari zo Saudskej Arábie. Amber sa však krátko po narodení dostala s rodičmi do USA a tak sa jej dostalo úplne inej kariéry, ako byť súčasťou háremu miestneho šejka.

Ukázala exotiku

Aj v Amerike je exotika zo Saudskej Arábie žiadaná. Preto keď zložila habit a ukázala, aké telo, prsia aj vagínu skrývajú tieto žienky pod habitom, nevedeli sa jej nasýtiť. Od fotenia prešla veľmi rýchlo k točeniu erotických videí. Dôvodom bolo, že muži ju chceli nielen obdivovať, ale aj okúsiť. A jej mušličku si mnohí nevedia vynachváliť. Nielen tí, ktorých si vzala do súkromia, ale aj profesionálom zasvietia oči nadšením, keď majú odkrútiť scénu práve s ňou.

Rada experimentuje

Narodila sa v znamení vodnára a preto rada skúša nové veci a nielen v sexe. je inovátorka. Má plnú hlavu snov a tridsiatka na krku rozhodne nie je veľa, aby jej neostávalo dosť času na ich uskutočnenie. Hlása otvorenosť, šťastie žien a sexuálnu revolúciu na celom svete. Ako bojovníčka za ňu stojí v prvej línii a má na sebe natiahnuté len podväzky. Rozkrok si občas vyholí, občas ho nechá hladký a chrumkavý. Má rada zmenu a tú rada ukáže. Takže v jej podaní sa dá tešiť stále na niečo nové.