MENU
Menu

Sexy Pipka Ema O´Hara - sympatická ryšavka

Pravú ryšavku stopercentne spoznáte, keď si dá dolu nohavičky. Lebo zatiaľ čo vlasy si odfarbuje mnoho žien, tam dolu ide drvivá väčšina naprírodno. Ema O Hara však neklame ani vlasmi. Necháva si ich také, aké jej ich príroda nadelila, rovnako ako zvyšok svojho pôvabného tela.

Ema O´Hara - sympatická ryšavka
Ema pochádza z amerického štátu Ohio a tvrdí, že hanbu nikdy nepoznala. V Evinom rúchu sa cíti úplne prirodzene a nahota je spôsob, ktorým chce obšťastniť svet a vyvolať na tvári ľudí úsmev. Nuž, u nás vyvolala skôr uznanlivé prikyvovanie.

Je absolútne prirodzená a podľa vlastných slov by na seba len kvôli rozmaru nikdy nenechala siahnuť plastickým chirurgom. Sebavedome vraví, že nevie, čo by na sebe potrebovala „vylepšiť" a my jej slová môžeme len a len potvrdiť.

V posteli je presne taká vášnivá, ako sa o ryšavkách hovorí. Vlastne nielen v posteli, ale v celom živote. Každý jej vzťah bol zatiaľ tak trochu „taliansky", veľa kriku striedalo veľa spálňového udobrovania. Hádať sa s touto ženou je fajn, lebo presne viete, kde to napokon celé skončí.

Autor: Liam
Foto: Morazzia