MENU
Menu

Sexy Pipka Elle Tan - majsterka zvádzania

Elle Tan je naozaj pôvabná Ruska, ktorá brázdi vody erotického modelingu už tri roky. Za ten čas stihla nafotiť viac aktov než väčšina jej skúsenejších kolegýň, ale napriek tomu si drží svoje zásady. Nie je vulgárna, a predsa vie mužov rozpáliť viac než žena, ktorá odhalí hneď všetko.

Elle Tan - majsterka zvádzania
Elle je majsterkou v umení zvádzania a využíva to nielen v práci, ale aj v súkromnom živote. Je to žena, ktorá si ani nemusí dať hlboký výstrih, minisukňu a topánky na vysokom opätku, aby okolo seba mala húf obdivovateľov ochotných splniť každé jej prianie.

Žije síce priamo v Moskve, ale kvôli práci pomerne často cestuje. Tvrdí, že práve tento fakt na modelingu tak zbožňuje. Rada totiž spoznáva nové miesta a zážitky, aj tie sexuálne. Podľa vlastných slov mala milencov už najmenej z 20 krajín a zatiaľ si nevybrala, ktorý sa jej páčil najviac. Každý mal podľa nej čosi do seba.

Keď sa práve nevenuje práci, rada si zájde do prírody, pretože turistika je podľa nej najlepšou aktivitou na udržiavanie postavy. No a víkendové večery rada trávi v spoločnosti priateľov niekde v meste. Tie sú totiž jej lovným revírom.

Autor: Liam
Foto: Morazzia