MENU
Menu

Sexy Pipka Ella Reese – máte chuť na bohyňu?

Keď sa povie veľké prsia, každý si predstaví iný rozmer. Ella Reese však svojimi objemami rozhodne vyhovie každému. Pretože ona má svoje prsia skutočne veľké, krásne, okrúhle, plné a hoci trochu vylepšené, stále vyzerajú absolútne prekrásne.

Ella Reese – máte chuť na bohyňu?
Cez prsia až k hviezdam
Má 23 rokov a kypré štvorky. Povedzme si úprimne, to sú prsia, s ktorými sa už dá spraviť kariéra. A nielen v každej druhej firme na pozícii asistentky, ale aj v pornopriemysle. Ella Reese je stále trochu čerstvé mäsko z Appletonu, ako jej hovoria na scéne, pretože z tohto mesta pochádza. A odtiaľ to nemala ďaleko ani k mužom, ktorí jej ponúkli, že by s tými jej prednosťami vedeli niečo spraviť a nemysleli tým ich len hladkať a dráždiť.

Prvé skusmé scény
Nebola príliš hŕŕ a priznáva obavy, keď prvý raz prišla do ateliérov, kde sa odsúložilo mnoho scén aj toho najtvrdšieho žánru. „Všade som cítila vôňu sexu,“ spomínala na svoje začiatky v jednom z magazínov, ktorým dala rozhovor. A to ju na jednej strane dosť vystrašilo, na druhej vzrušovalo. Preto sa nakoniec pridala k radom žien, ktoré si spravia zo sexu nielen potešenie, ale aj živobytie. Dodnes žije v rodnom ešte, ale známou sa už stala aj v Európe. A hoci každý deň začína v erotickej brandži množstvo žien, len niektoré prerazia do sveta. A aj to hovorí o tom, aké klady má Ella Reese.

Má rada všetko
Postupne skúsila ženy, mužov, nahé scény, striptíz aj drsnejší sex, či skupiny. Všetko s úsmevom na tvári. Čo sa týka sexuálnych scén, zatiaľ ešte nenarazila na zábrany a bariéry. Možno aj preto, že sa jej páči, keď má v sebe neustále nových mužov. Pretože to ju na tomto remesle baví najviac. Ten pocit, že sa jej zmocňujú muži, ktorých prestala počítať po prvom týždni v brandži. Užite si krásne telo a prsia tejto dámy, ktorá nehovorí nie, ak ide o rozkoš zo strany mužov.