Menu
zdroj: Erocurves/elizaeves
Eliza Eves.

Sexy Pipka Eliza Eves: Svojimi krivkami privádza mužov do extázy

Začínala na vysokej škole. Iba tak opatrne a dnes má 26 a vlastnú kariéru. K začiatkom nepotrebovala nič. Akurát si dať dole nohavičky a život sa jej obrátil naruby. Zrazu pochopila, že svet je krásne miesto a život naplno znamená minimálne tri orgazmy denne.

Príležitosť prišla od spolužiačky

Vždy keď sa krásna baba vyzlečie, je zaujímavé aj jej pozadie. Nemyslíme tým len chutný zadoček, ale aj to, ako sa s nevinnej tínedžerky stane poriadna sexuálna mašina. U Elizy Eves to všetko začalo na vysokej. Jej spolubývajúca si jedného dňa doniesla notebook, web kameru a ukázala jej ako sa dajú zarobiť krásne peniaze na diaľku. Neraz ju prizvala do svojej šou a zárobky sa len tak sypali. Čoskoro si preto založila svoj vlastný kanál na erotickom webe a zistila, že vreckové si už nikdy nemusí pýtať od rodičov.

Miluje sex na akýkoľvek spôsob

Sama priznala, že jej urobí radosť a zimomriavky na celom tele, ak má pri sebe pozorného chlapa, ktorý vie, čo sa patrí. Miluje romantiku, sviečky, nežnosti, všetko to, čo by sme od mladej, nežnej a prítulnej ženy prirodzene očakávali. Veľkou zmenou však je, že pre Elizu to nie je jediná cesta k rozkoši. „Mám rada nežné milovanie , ale aj poriadne tvrdý sex. Keď sa ma muž zmocní odzadu, dám mi pocítiť, že som jeho hračka a poriadne sa obaja rozvášnime. A samozrejme nepohrdnem, ani keď mi pri tom vloží prst do zadočku,“ vyznala sa vo svojom profile. Povedali by ste takejto žene večer, že máte futbal, hokej, alebo pivo s kamarátmi? Je nám jasné, že jej telo by vždy dostalo prednosť.

Aktívna až príliš

Po tom, ako sa stala preferovanou na internete sa jej prihlásili aj muži s ponukami na účinkovanie v reálnom porno priemysle. Skúsila, zažila a povedala si prečo nie. Začínala lákať fanúšikov aj na sociálnych sieťach, kým jej definitívne nezablokovali Instagram. Na druhej strane, to nie je až také zlé. Ako hovorí, aspoň nemrhá čas na polonahé príspevky, ale svoj čas môže plnohodnotne venovať práci, kde ju uvidíte naozaj bez cenzúry. Jej sexuálny apetít akoby nemal hraníc. A nepohrdne žiadnym pohlavím. Na svojom tele rada privíta mužov, ženy a potešenie si užije s úsmevom aj v skupine. Ako sama hovorí, ak niekomu zachutí sex, už niet cesty späť.