Menu
zdroj: Erocurves/elektramorgan
Electra Morgan.

Sexy Pipka Electra Morgan: Dáma, ktorá si nedala vziať svoj sen

Sólové šou cez webkameru, predaj svojej spodnej bielizne aj fotenie profesionálnych aktov: Electra Morgan diverzifikuje svoje zdroje zárobkov. Všetky sa však točia okolo jej tela.

Pochádza z Anglicka a už od detstva chcela byť modelkou. Na kastingoch ju ale odmietali, výška 167 centimetrov bolo pre nich málo. Svoj sen si však Elekctra nechcela nechať zobrať a po maturite zamierila do trochu iného druhu modelingu. Takého, v ktorom síce ide aj o šaty, oveľa dôležitejšie je v ňom však to, čo sa nachádza pod oblečením.

Rýchlo zistila, že v erotickej brandži je ako ryba vo vode. Nikdy nechcela nakrúcať sex pred kamerami, na to sa vraj necítila, ale akty jej absolútne vyhovovali. A časom zistila, že ani predvádzanie sa pred webkamerou nemusí byť tak úplne na škodu.

Dnes je v biznise zabehnutou dámou, ktorá má tisíce fanúšikov. Tí sú jej ochotní za súkromné vystúpenia dokonca aj platiť a Electra tiež do celého sveta posiela svoje nohavičky a podprsenky. Použité, samozrejme. A čudovali by ste, ako jej to vynáša.