MENU
Menu
Dominic Anna.

Sexy Pipka Dominic Anna: Neposlušná slečna skrýva mnohé tajomstvá

Dominic Anna bola odjakživa rebelkou. Nedodržiavala normy a pravidlá, chodila poza školu a nemala chuť chodiť do štandardného zamestnania. Jej denným chlebom sa teda stalo vyzliekanie, v ktorom je ozajstnou preborníčkou.

Keďže sa po maturite zamestnala v kyjevskom striptízovom bare, naozaj ju živilo vyzliekanie. Dnes má už 24 rokov a dá sa povedať, že v kariére pokročila. Už sa nemusí vrtieť pred chlapmi naživo, stačí, ak zhodí šaty pred objektívom a nechá sa nafotiť.

Táto slečna si potrpí na chlapov, ktorí vedia, ako ju skrotiť. Tvrdí síce, že to je prakticky nemožné, ale ak sa o to muž aspoň pokúsi, má postarané o veľmi zaujímavú noc, na ktorú tak skoro nezabudne. Pretože zatiaľ čo na verejnosti vystupuje sexy Ukrajinka ako domina, za dverami spálne sa mení na submisívnu dámu. Potrebuje však vidieť muža, ktorý si vie dupnúť.

Konvencie mladej Ukrajinke veľa nehovoria a rozhodne sa v dohľadnej dobe nechystá usadiť a mať stáleho partnera či nedajbože deti. Chce si hlavne užívať, cestovať a skúšať, či sa náhodou nenájde muž, ktorý by ju vedel skrotiť aj na dlhšie než len na jednu noc.