Menu
zdroj: Erocurves/dollydiore
Dolly Diore.

Sexy Pipka Dolly Diore: Štipce používa na celkom drsné hrátky

Má 28 rokov a to, čo dokáže so svojím telom, sa len tak nevidí. Maďarka, ktorá sa prelustrovala pomaly od bieleho gauča až do siene slávy, má čo ponúknuť. Aj preto, že jej sexepíl je návykový, ale chuť na sex neprestajná. Kombinácia, ktorú chce mať každý muž doma.

Vytvorila si správne návyky

Žena v znamení raka to nemá v živote vždy jednoduché. Je odhodlaná zamilovať sa do jedného chlapa a s ním ostať na veky vekov. Výsledok? Vydrží im to po prvé zlomené srdce a potom okúsia aké to v skutočnosti je medzi mužmi a ženami. Dolly sa zamilovala raz, dvakrát, trikrát a potom pochopila, že omnoho lepšie ako sa zaoberať láskou je získať to najlepšie z nej. Čistý sex. Na to sa však nepotrebuje viazať. Preto svoju lásku k mužom preorientovala na čistú lásku k sexuálnej náruživosti. Ako to dopadlo? Dnes súloží prvú ligu a už sa nepýta, kto si ju vezme za ženu. Nie je to pre ňu podstatné, hlavne že má orgazmus na dennej báze.

Má to rada tvrdšie

Hlavne ženy v znamení raka si často myslia, že na sexe je najvzrušujúcejšia romantika. A potom príde chlap, ktorý im zviaže ruky za chrbtom a oni pochopia, že vanilkový sex je vlastne len predsieňou skutočnej rozkoše. Tak to bolo aj pri Dolly. Z predstavy o lákavej nežnosti ju vyliečili na erotickej scéne. A ona zistila, že jej robí náramne dobre, ak sa s ňou zaobchádza aj drsnejšie. Výsledok? Dnes keď vešia bielizeň, ako prvé si štipcami ozdobí bradavky. Potom si siahne na klitoris a až po potešení sa oddá práci.

Vyskúšala všetko, ale nekončí

V sexe už nemá pred sebou žiadne nepoznané územie. Stačí si pozrieť jej filmografiu za uplynulých päť rokov a zistíte, že tie jej trojky už vystavovala v mnohých podobách, formách, na rôznych miestach. A rovnako tak aj s vagínou vie toho naozaj dosť. Napríklad na počkanie priviesť muža do raja. Vychutnajte si jej atraktívnu prezentáciu ženského tela. Budete príjemne prekvapení, ako to krásne dokáže táto útla Maďarka.