MENU
Menu
Dixie Lynn.

Sexy Pipka Dixie Lynn: Rada píše neslušné príbehy pre dospelákov

Začítať sa do Dixie Lynn je nesmierne zaujímavé. Píše totiž príbehy výhradne pre dospelých. Erotické etudy totiž sama miluje.

Aj preto sa pri výbere svojho pseudonymu inšpirovala autorkou erotických noviel. Ona však píše bez toho, aby napísala čo i len riadok textu. Ako je to možné? Jej príbehy sú plné obrázkov a každý im rozumie.

Nepotrebujete preklad
Čaro obrázkových knižiek si každý pamätá z detstva. Pri Dixie sa vrátime v čase, keď text opäť prestáva byť dôležitý a základom je vedieť čítať z obrázkov. Tentoraz z jej tela. Príbehy, ktoré stvárňuje, majú mnoho dejových línií. Navyše si môžete  do nich pokojne dosadzovať vlastné postavy. V kuchyni, na pláži, v spálni, pri bazéne. Kdekoľvek sa Dixie začne koketne usmievať a sťahovať si dole nohavičky, je to zážitok, ktorý nepotrebuje žiadny komentár. Jej príbehy sú dokonalé. Vystihujú všetko a hoci je dej, priebeh aj vyvrcholenie často veľmi podobné, s Dixie vás to bude baviť vždy odznova.

Ku kariére ženy snov
Má osemnásť. Skutočne, toto treba zopakovať, má naozaj len osemnásť rokov. V erotickom svete je úplne nová, nepozeraná a ako sa hovorí v brandži, neohobľovaná. Má síce za sebou už niekoľko scén skupinového sexu, ale stále sa dokáže tešiť, keď ide do práce. „Neviem, či ma to vôbec niekedy omrzí,“ hovorí Dixie, keď sa jej spýtate, či ju práca baví. Je to pre ňu nevýslovná radosť, keď môže ráno vstať, nalíčiť sa a celý deň si robiť dobre počas pracovnej doby. A nemusí stískať nohy počas nudnej porady. Má pred sebou mnoho mét. Vidno to z jej guráže aj odhodlania byť dobrá v tom, čo robí.

Už o nej čvirikajú aj vrabce na streche
Hovoria jej aj nashvillská Lolitka pre jej mladý vek a pre záľubu v starších mužoch. Tú si zatiaľ môže plne nasýtiť, keďže na scéne je obvykle práve s mužmi, ktorí sú starší od nej, alebo minimálne rovesníci. Majú skúsenosti, majú pekné telo aj výdrž. „Lepších kolegov by som si želať nemohla,“ uznanlivo hovorí Dixie. Užíva si každý deň natáčania a keď fotí, myslí na príbehy, ktoré sa mužom vynárajú pri pozeraní jej „obrázkových knižiek“. Prelistujte si jeden príbeh priamo od nej v našej galérii. Budete nadšení.