MENU
Menu

Sexy Pipka Dionisia: Španielka prekvapuje odvahou aj nízkym vekom

Budete sa cítiť staro, ak vám povieme, že Dionisia je ročník 2000? Áno, pred objektívmi sa už skutočne vyzliekajú ženy narodené na prelome tisícročí. Majú však zároveň zázračnú schopnosť omladzovať a to jednoducho tak, že ponúkajú pohľad na svoje telá.

Dionisia pochádza zo Španielska a detstvo prežila uprostred zúriacej finančnej krízy. Tvrdí, že už v puberte si uvedomila, aké dôležité je mať prácu. No a zároveň sa zamyslela nad tým, čo budú ľudia vždy chcieť a potrebovať, ale pri čom sa zároveň príliš nenarobí. Modeling jej prišiel ako jasná voľba, pretože nahoty sa človek jednoducho nikdy nenabaží.

Začala s jemnou erotikou a postupne sa prepracovala až k lesbickým scénam. Na sex s chlapom pred kamerou si vraj netrúfa a otvorene priznáva, že dokonca aj v súkromí uprednostňuje skôr ženskú spoločnosť. Je to bisexuálka, ale má svoje preferencie.

Len 19-ročná Dionisia uvažuje nad tým, že začne študovať na vysokej škole. Nelákajú ju len vedomosti a príprava na budúcu kariéru, ale aj množstvo mladých a najmä povoľných spolužiačok. A privyrábať si plánuje práve vyzliekaním. Ako vraví, nevie sa hanbiť a pózovanie pred objektívmi jej absolútne vyhovuje. A nám pohľad na ňu tiež.