Menu
zdroj: Erocurves/destinycruz
Destiny Cruz.

Sexy Pipka Destiny Cruz: Slečna, ktorá má naozaj nezameniteľný štýl

Tri roky v ringu. a obstála bez odratých kolien a zranení. Výsledok je, že asi tušíte, že táto baba nie zápasníčka MMA, ale napreduje v úplne inom športe. Nežartujeme.

Ona svoje sexuálne nasadenie skutočne nazýva športovým výkonom. Niet sa čo čudovať. Veď spraviť stovky drepov počas jediného natáčania nie je o rozkoši, ale o poriadnom nasadení.

Štíhla a pritom správne oblá

Odjakživa si dala záležať na svojom tele. Za jedinú nevýhodu, ktorý má, označila malé prsia. Prečo? Pretože nemá guráž na to, aby išla dobrovoľne na zväčšenie. Napriek tomu je tri roky stálicou erotického sveta. Priaznivcov si získala na svoje pekné mladé telo, dlhé vlasy, ktoré jej dokonale klesajú prakticky až k zadku. Pohladiť jej tie vrkoče už znamená vyslúžiť si erekciu, ktorú nutne treba uvoľniť.

Majsterka sexu

Pri pohľade na jej telo je zrejmé, že nech má akékoľvek šaty, prehliadnete ich. Tešíte sa totiž iba na to, kedy bude už konečne nahá. S nohami od seba a naplno si rukami pohladí svoj rozkrok. Je majsterka masturbácie, a získala aj niekoľko cien práve za to, že si to vie spraviť tak, ako máloktorá.

Exotický preliv

Meno napovie, že Destiny Cruz nie je americká žieňa vychovaná na hamburgeroch. Jej krvnou skupinou je latino. A čo ten zadok? Má ho menšie ako latino krásky, ale oblejší ako Európanky. Je niekde na polceste, ale vyzerá tak dobre, že aj obyčajný pohľad nám robí dobre. Je to krásavica, ktorá dobre vie, čo sa stane, ak si dá nohavičky dole. A tento talent samozrejme využíva vo svoj prospech aj úspech. Pokochajte sa krivkami ženy, ktorá nimi opantala celý svet. Je pritom dôkazom, že na to, aby bola ženy sexy, nemusí mať prsia ako bábika. Stačia jej aj poctivé dvojky.