MENU
Menu

Sexy Pipka Demi Scott – prirodzene upravená

Nájsť vo svete erotiky exkluzívne prírodné päťky na hrudníku útlej blondíny je ako natrafiť na ihlu v kope sena. Takéto krásky jednoducho nevyrastajú ako huby po daždi a preto vždy stoja za zmienku, ak sa niektorý takýto kúsok obnaží. Exkluzívna modelka z Anglicka, ktorej miery sú svetové. Iba pre vaše potešenie.

Demi Scott – prirodzene upravená
Každý si chce chytiť
Má 29 rokov, ale je prírodným unikátom, zázrakom, jej prsia by si zaslúžili ochranu. Každý po nich túži, chce sa ich dotknúť, bozkávať a určite aj jazdiť medzi nimi svojim nástrojom. A to už dlhé roky. Demi je vo svete modelingu známa hviezdička a pritom nikdy verejne nesúložila. Hranice jej erotických aktov určujú sólo scény a hry s poprsím. Kostýmy, roznožky, pozície ako pri nahej joge a tým to hasne. Nám však hlavu poplietla aj bez toho, aby sa chytila pornografie.

Prsia ako známka kvality
Po nejakom čase si možno až tak na tvár Demi nespomeniete. Jasné, ostane vám v pamäti to, že ide o celkom fešnú blondínu, ale tie prsia, tak tie si vybavíte hneď. Masívne objemy s primeranými dvorcami a chutnými bradavkami, ktoré vyzerajú, akoby stále podliehali vzrušeniu. A vlastne pri tejto predstave nikdy nie ste ďaleko od pravdy. Aj Demi samotná priznáva, že je často na pľaci vzrušená. Ju dostane to chvenia už len to, že je z každej strany obletovaná a muži sú prisatí pohľadmi na jej telo. Exhibicionistka ako sa patrí. A my z toho môžeme len profitovať.

Nie je to len o hrudi
Aby sme Demi nekrivdili, tak musíme povedať, že jej prednosti nie sú len jednostranné, ona je krásne vyvážená celá. Zadoček jej priam spieva. Vie ho dokonale našpúliť až tak, že na análny sex pri pohľade naň pomyslia aj tí, ktorým nebol nikdy pochuti. Demi má za štyri roky na scéne krásnu zbierku nahých fotiek, ale disponuje aj vlastnou web stránkou, kde sa snaží potešiť svojich verných fanúšikov aj nad rámec honorárov. Je typický príklad ženy, ktorej práca sa stala hobby. Preto jej nevadia ani nezaplatené nadčasy.