MENU
Menu

Sexy Pipka Delaney Sproles - preferuje džentlmenov

Delaney Sproles je veru poriadna divoška. Už na strednej škole hrala v kapele na elektrickú gitaru a ako vzor mala rockové legendy. S tým sa spájali rôzne druhy radovánok. A rovnako ako svetoznámi gitaristi, aj ona mala záľubu v opačnom pohlaví. No občas i rovnakom.

Delaney Sproles - preferuje džentlmenov
Delaney je jednoducho experimentátorka, ktorá sa nenechá obmedzovať pohlaviami. Preferuje síce skôr mužov, aj pohľad na sexi ženu však v nej vie prebudiť túžbu. V ideálnom prípade si dopraje oboje naraz, vtedy je najspokojnejšia.

Na gitare hrá dodnes, ale skôr pre vlastné potešenie. Záľuby museli ustúpiť práci a popri fotení v rôznych kútoch sveta so sebou jednoducho nemôže všade vláčiť hudobný nástroj. V batožine však vždy vozí o čosi menší nástroj na baterky, keby náhodou nenašla muža či ženu, ktorí by vyhovovali jej požiadavkám.

Delaney je náročná. Do postele sa k nej nedostane len tak hocikto. V prvom rade pozerá na vzhľad, hľadá predsa človeka na sex a nie na spoločnú púť životom. Overuje si však aj charakter, najmä u mužov. Má radšej džentlmenov, tí podľa nej vedia, že v posteli ide o potešenie oboch a nielen seba.