Menu
zdroj: Erocurves/dawsonmiller
Dawson Miller.

Sexy Pipka Dawson Miller: Dievča so skutočne dokonalými krivkami

Má doslova brazílske krivky, hoci pochádza z Virgínie v USA. Je to baba, ktorá ukázala svetu zadok a spravila si na ňom kariéru. 

Chutná blondína, ktorá má apetít

Hovoríme hlavne o tom sexuálnom. Je narodená v znamení vodnára a súčasťou tohto znamenia je neustála túžba skúšať niečo nové, objavovať, skúmať a užívať si život. A kde sa dajú lepšie využiť tieto vlastnosti, ak nie práve v pozícii ženy, ktorá rada rozťahuje nohy? Dawson Miller mala osemnásť a ukázala, že nebude nič na hanbu, ak by priniesla svetu kúsok novej nahoty. Ukázala parádne prsia a potom zadok. A z toho jej muži na ten svoj popadali. Ale len preto, aby si pokojne sadli a vychutnali ten pohľad, ktorý zaváňa erekciou. 

Toto dievča chce každý 

Má 154 centimetrov a nevychádza teda výškovo z priemeru. Jej milý úsmev ale dokazuje, že je presne ten typ blondínky, ktorú majú muži tendenciu ochraňovať. Aj s jej pokladmi. Nemyslíme tým šperky, pretože na tie si nepotrpí, ona radšej ako do bižutérie investuje do sexuálnej hračky. Pretože v posteli je aj tak najradšej nahá, prirodzená a rada sa hrá. 

Jej telo je ako pozvánka

Nezáleží, aké máte radi polohy, pri Dawson Miller objavíte dokonalú esenciu polohy na štyroch. Keď sa dá do tejto pozície a vlasy jej padajú okolo uší, nikto neodolá pozvaniu medzi jej nohy. Môžete ju pokojne aj potiahnuť. Má rada drsnejších chlapcov. Že je to presne tá fantázia, ktorá vás prenasleduje? Dawson Miller presne vie, čo majú muži radi a preto im rada ukáže, že žena je najkrajšia z každého uhla, ale po štvornožky sú niektoré priam dračice. A Dawson Miller je presne taká, ktorej sa nedá odolať. Preto sú jej polky prakticky v každom zábere, na fotení aj pri filmoch máte pekne z každej strany, aby zadnica neostala kdesi v úzadí. Pretože ona si ňou ide v erotickej lige po vavríny.