MENU
Menu
Darina Litvinova.

Sexy Pipka Darina Litvinova: Dominantná slečna, ktorá rada ovláda

Darina Litvinova vie mužovi rýchlo ukázať, kde je jeho miesto. Má totiž rada drsnejšie praktiky, pri ktorých je ona tým dominantným činiteľom. Z toho samozrejme vyplýva, že po svete chodí veľa jej bývalých partnerov s klobásami na zadku. A sú šťastní.

Darina má 27 rokov a drsnejšie praktiky si obľúbila už dávno predtým, ako sa v kinách objavil fenomén s názvom 50 odtieňov šedej. Má svoj obľúbený sexshop, kam chodí už roky, a nedá naň dopustiť. Tvrdí, že hračky si cez internet zásadne nekupuje, lebo si ich rada najprv ohmatá.

Čo sa týka sexu, je pomerne náročná. Podľa vlastných slov ponúka prvotriedny zážitok a od muža očakáva, že je v posteli skúsený a vie prehryznúť aj nejakú tú bolesť. Jednoducho povedané, ak sa vám tisnú slzy do očí, keď si buchnete kladivom po prstoch, u Dariny by ste nepochodili.

V modelingu sa pohybuje už pekných pár rokov. Na fotenie aktov presedlala potom, ako ju v práci obťažoval šéf. Tvrdí, že zadarmo sa vyzlieka jedine pred mužmi, ktorí sa jej páčia, inak si za to necháva platiť.