Menu
zdroj: Erocurves/danicadillon
Danica Dillon.

Sexy Pipka Danica Dillon: Pozýva na prehliadku svojich kriviek

Nie je ťažké stretnúť ženu, ktorá dáva nohy od seba. Ale už o niečo zložitejšie je nájsť takú, ktorá vás pozve medzi naozajstné superstehná.

Danica Dillon je pritom ostrieľaná žena, ktorá ukazuje ženstvo vo svojej plnej nádhere. Najčastejšie bruneta, ale z času na čas si dopraje aj blond preliv, aby vyhovela naozaj všetkým.

Kariéra super tela

Danica Dillon má niečo po tridsiatke. Príjemná zrelá žena, ktorá má čo ukázať. Jej kariéra sa však začala trochu nesmelo, pred úctyhodnými dvanástimi rokmi. Áno, presne takéto malé jubileum oslavuje tento rok a začala tak patriť k ženám, ktoré na scéne naozaj nie sú len z rozmaru. Dokázala všetkým, že má pevné miesto v porno sieni slávy. Keď začínala bola potešením pre mužov, ktorí zbožňujú lolitky. S vrkôčikmi po bokoch hlavy. Potom vyrástla na šťavnatú ženu a dnes je ikonou starších mužov aj mladých zajačikov, ktorí v nej vidia svoju MILF a lá femme fatale.

Zaučená obojpohlavne

Prezentuje sa ako hetero a v súkromí si radšej užije muža po boku, ale odkedy prišla do brandže, tak sa vrhla aj na erotické scény so ženami. A dokonca priznala, že po skúsenostiach na pľaci, nepohrdla tréningom a súkromnými lekciami ani v domácej posteli. Má rada obe pohlavia. Vie si užiť sex naplno s mužom aj ženou. Veď predsa ak ide o potešenie, nehrá rolu, kto ho s vami prežije, ak to vie zdatne. No a dostať sa medzi jedny z najkrajších stehien súčasného biznisu pre dospelých chce každý. V rade stoja muži aj ženy.

Chce ísť ďalej

Prirodzene nekončí a prekročiť hranicu tridsiatky pre ňu neznamenalo ani spomalenie v kariére. Prežila všetko, od lolitkovských čias až k zrelej žene, a na odchod sa necíti. Jej telo je svieže a stále hladné po erotických zážitkoch. Tak prečo sa tým tajiť a skrývať apetít? Pozrite si telo, ktoré je sexy a zvodné od hlavy po päty. A pokojne si s ním užite príjemné chvíle aspoň na diaľku. Pretože Danica Dillon presne preto robí svoju prácu.