Menu
zdroj: Erocurves/daniwoodward
Dani Woodward.

Sexy Pipka Dani Woodward: Žena, ktorá sa v dave rozhodne nestratí

Najatraktívnejšie sú ženy, ktoré vytŕčajú z davu a nie sú len tak dostupné. Bruneta z Michiganu je lákavou korisťou, ale rozhodne si na ňu nesiahne každý, kto by mal na ňu chuť. Predstavuje ženu s krásnymi nohami, ligotavými vlasmi a poctivými trojkami, ktoré túži poláskať azda každý.

Miluje samú seba

Dani je žieňa, ktoré sa v živote vie obracať. Nemá drahé školy, ale zato dostala do vienka prirodzený talent vedieť sa uplatniť. To najlepšie, čo sa o svete naučila pochádza z praxe. Muži majú radi ženy, ktoré ich vedia zvádzať, dávajú im podporu, vášeň a dokážu splniť aj ich sexuálne chúťky. Preto sa neraz stalo, že bola centrom záujmu chalanov nielen v ulici, ale prakticky v celom meste. Ona si prirodzene pozornosť rada užívala. No a výsledok? Jedného dňa spoznala muža, ktorý si ju nechcel nechať len pre seba. Okúsil jej kvality a ponúkol jej možnosť, ako si zarobiť v erotickom biznise. Pre Dani to bolo ako spojiť príjemné s užitočným. Vedela si užiť a pritom honoráre boli viac ako štedré.

Čo je na nej tak lákavé?

Prirodzene dokonalé miery. A tie miery sú ešte podčiarknuté tým, že sú naozaj pravé. Baba má už po tridsiatke a všetko drží ako má. Dokonca aj bez podprsenky. Všetko toto má dôsledok, že to je žena, ktorú chce každý, ale nie každý môže mať takúto kosť. Mnoho mužov sa tak vo vzťahu uspokojí aj so slečnami, s ktorými sa dá dobre porozprávať, ale ten sexepíl je niekde úplne inde. No a pre takých je tu potom Deni v plnej kráse. V korzete, samodržkách, jednoducho oblečená tak, aby sexi negližé zvýraznilo jej dokonalú postavu. Nech sa páči, vstúpte aj vy do jej tajomnej komnaty rozkoší.

Pozná svoju ďalšiu kapitolu života

Ako erotická modelka podkutá životom vie, že to nebude len o nahých fotkách do konca života. Preto si rozbehla vlastný biznis, v ktorom pomáha ženám stať sa krásnymi erotickými ikonami. Okrem toho sa chce špecializovať na oblasť marketingu a sociálne médiá. Pretože opäť nemá titul z vysokej školy marketingu, ale celý život predávala svoje meno a telo. Má fanúšikov po celom svete a keď sa vysloví jej meno, mnohým mužom zabrní v rozkroku. Je teda jasné, že vie ako prilákať davy a to sa aj v neerotickom svete značne cení.