MENU
Menu
Dakota Pink.

Sexy Pipka Dakota Pink: Kypré dievča s krivkami, ktoré ohromia

Ruska, ktorá si hovorí Dakota Pink, zdvihne chlapovi nielen náladu aj v tých najpochmúrnejších časoch. Stačí sa len zahľadieť na jej krivky a v mužovi ihneď zahorí nová nádej.

Dakota pochádza priamo z Moskvy, má 21 rokov a už pár mesiacov žije v USA. Rozbehla kariéru v Rusku, ale vraví, že čo sa týka erotického modelingu, platové podmienky sú v týchto dvoch štátoch neporovnateľné. A aj fotografov je tu viac, takže o to, aby mohli zvečniť krivky tejto kyprej slečny, zvádzajú doslova konkurenčný boj.

O Dakotu sa bijú nielen fotografi, ale aj obyčajní chlapi. Občas aj doslova. Zažila už prípady, kedy sa dvaja potenciálni nápadníci potĺkli ako kohúty na smetisku. Príliš sa im nečudujeme, veď takéto krivky vedia v chlapovi prebudiť základné inštinkty.

Dakota však nie je rada stredobodom pozornosti. Tvrdí, že príliš výrazné ženy priťahujú chlapov, s ktorými nechce mať veľa spoločného. Ona si radšej pekne z pozadia vyberie toho, ktoré chce dostať. A keď už i raz vyberie, z jej siete žiadny muž neunikne. A vlastne by to ani nechcel.