MENU
Menu
Crystal Rush.

Sexy Pipka Crystal Rush : Zmyselná žena, ktorej nebudete mať nikdy dosť

Má 31 rokov a vyzerá božsky. Je to typ ženy, po ktorej sa muži obzrú bez rozdielu veku. Pre mnohých je stále mladuchou a pre mladých je dobrou samičkou, v ktorej vidia ženu, ktorá by ich mohla poriadne zaučiť. Nemýlia sa.

Vyzerá skvostne a má rada zajačikov aj skúsených borcov. Jednoducho je rada stredobodom pozornosti nielen v živote, ale aj v posteli.

Miluje ten záujem
Prečo sa vydala na cestu porna? Pretože sa pre túto prácu zrodila. „Vždy som si užívala obdiv zo strany žien aj mužov. A veľmi rýchlo som zistila, že čím mám toho na sebe menej, tým viac mám obdivu,“ zdôvodnila Crystal svoje rozhodnutie stať sa porno herečkou a svoj život zasvätiť erotike. Má dokonalú postavu, vyšportovanú a hádali by ste jej o niekoľko rokov menej. V tvári má výraz ženy nymfy, ktorá sa nevie nasýtiť sexuálnych radovánok. Ani to nijako neprekrýva.  Ako sama tvrdí, sexu sa nedokáže vzdať, nedokáže bez neho byť a nevie si prestať užívať. Ešte šťastie, že sex neškodí a prináša iba benefity.

Hriešnica bez predsudkov
Jej charakter stojí v opozícii k ženám, ktoré sú netýkavky, hrajú sa na nedobytné a nechávajú mužov, aby ich zvádzali. Jej keď sa chlap páči, vyštartuje po ňom a spraví z neho sexuálneho otroka. Zatiaľ sa nikto jej procedúram nebránil. Stačí, že sa zahľadí na chlapa uhrančivým pohľadom a s mierne hlbším výstrihom. Dokáže ho dostať k sebe, hoci by bol cez celú miestnosť vzdialený. Podľahne jej koniec koncov každý a ona si vždy verí.

Rozkoš je jej životná filozofia
Niekto  na tomto svete hľadá nejaké duchovné poslanie a má nohy otlačené z modlitby. Crystal Rush je úplne iná. Hoci priznáva, že má tiež často kolená odreté, ale len preto, že miluje polohu odzadu a poriadne natvrdo. Ona totiž našla zmysel života v rozkoši. „Načo inak by sme mali telo, ktoré nám ju poskytuje, ak by sme nemali nasýtiť vlastné túžby? Pýta sa filozoficky. Takže nech sa páči, ak ide o uspokojovanie, Crystal Rush je odborníčka na slovo vzatá.