Menu
zdroj: Erocurves/crystalrae
Crystal Rae.

Sexy Pipka Crystal Rae: Krivky ako z rozprávky ukáže s úsmevom

Americký sen sa dá plniť na milión spôsobov. No keď niekto dostane do vienka prirodzené plné štvorky, je to sexi žena a má chuť ukázať sa svetu, tak od snov k realite sú len jedny malé nohavičky, ktoré je potrebné si dať dole.

Triafa vždy do čierneho

Narodila sa v znamení strelca a to o nej hovorí, že má rada dobrodružstvo, cestovanie a je skvelá práve v poznávaní rôznych kultúr, svetov, mužov a žien. Ako sama hovorí, každý nový človek pre ňu znamená nové poznanie a prečo si toto poznanie nevziať priamo do seba? Asi už tušíte, že v tomto prípade miluje práve lekcie zo sexuálnej výchovy, ktoré rada poskytuje, ale stále sa aj vo svojom veku, 25 rokov, má čo priučiť.

Čo je pravé, to sa počíta

Jedna z mála prirodzených. Nie je takým častým zvykom, aby ženy v erotickej brandži mali prirodzené prsia. No a v USA by sa dali naozaj spočítať prakticky na prstoch. Výsledok je ten, že potom sú prirodzené vnady nemenné ako skutočné zlato v porovnaní s tým mačacím. Práve na veľkých prsiach si Crystal postavila svoju kariéru. Rada sa s nimi pred kamerou hrá, ukazuje ich a obšťastňuje aj iných mužov. Dokonca aj ženy si rady siahnu na tie poklady. Stačí chvíľka a už sa nevedia nabažiť hrou s nimi. Jednoducho jej hrudník je známkou najvyššej kvality. A je dokonale „BIO“.

Plniť sny si chce až do posledného dňa

Možno by ste povedali, že ide o jednoduché dievča, ktoré sa živí telom. Lenže ona to má všetko veľmi dobre premyslené. Napríklad aj to, že nebude naveky pracovať iba rozkrokom. Už dnes si preto vytvára predpoklady na vlastnú módnu značku. Chce sa venovať erotickej bielizni aj vôňam, ktoré by sa stali zosobnením sexepílu. Má to jednoducho dobre premyslené. Pretože vie, že ak muži zavoňajú parfum, ktorý si dáva ona, bude fungovať lepšie ako viagra. Poteší preto mnoho rodiny. A prípadne poskytne na vzrušenie aj inšpiráciu vlastným telom. Kto neverí, nech nazrie do galérie. Je tam presne taká, ako si ju každú muž predstavuje. Nahá a s nohami správne od seba.