Menu
zdroj: Erocurves/claudiabavel
Claudia Bavel.

Sexy Pipka Claudia Bavel: Striptíz v jej podaní je horúci a vášnivý

Keď sa žena začne vyzliekať, tak to nikdy nie je zlé znamenie. Ak pritom ide o ženu s telesnými kvalitami bohyne, tak je to jednoznačne dobrá správa dňa.

Claudia Bavel je Španielka, ktorá je skutočne jednou z najkrajších erotických modeliek súčasnosti. Aj preto, že sa má čím popýšiť.

Tie trojky sú skutočne pravé?

Samozrejme! Na tom si Claudia zakladá. Jej telo je absolútnou ukážkou, že žena môže byť skutočne atraktívna aj výsostne s výbavou, ktorú dostala do vienka. Krásne plné trojky, dvorce akoby ich stvoril van Gogh a vytŕčajúce bradavky lákavé ako jahody v zime. Jednoducho ako báseň, ktorá sa stala slávnou. A je ospevovaná viac ako Sládkovičova Marína. Pretože pri nej autor ani neuviedol miery. Claudia má však dokonalých 92 – 60 – 91. A to je presne ten typ obliniek, ktoré sú lákavé na prvý pohľad aj na ochutnávku.

Tetovanie musí byť

O tom, že sa cíti ako bohyňa hovoria aj jej tetovania. Priamo pod prsiami, ktoré si rád prelúska každý muž z blízka má vytetovanú egyptskú bohyňu so zloženými krídlami. Keď rozopne podprsenku ukáže sa v plnej kráse. Niečo tak skutočne krásne božské, že by ste sa mali chuť aj pomodliť. Len zopnete dlane, oblapíte jej vnady a máte pocit, že ste skutočne v nebi. V tom siedmom, orgazmickom.

Kráska so silným orgazmom

Claudia Bavel patrí k ženám, ktoré sa rady vyzliekajú a rada si užíva aj život. Nadšene si siahne do rozkroku a urobí, čo jej prináša potešenie. Na dokonalú masturbáciu ulovila aj mnoho mužov, ktorí sa jej zapozerali do rozkroku pri videách a okamžite dostala aj možnosť ukázať svoje techniky verejne. Orgazmy na scéne sa snaží nehrať. Nielen preto, že chce mužom priniesť neopakovateľné zážitky. Jej snahou je rovnako aj to, aby ženám ukázala, že túžba po orgazme je prirodzená. A rada sa jej oddáva. Preto sú jej videá tak obľúbené. Neslúžia totiž len ako zábavka na uspokojenie, ale prinášajú aj edukatívny charakter. Sex jej totiž podľa Claudie Bavel do veľkej miery aj umenie potešenie. A na také umenie sa oplatí byť znalcom.